Każde kłamstwo prędzej czy później zostanie odkryte, bez względu na to, jak bardzo ktoś stara się to ukryć. Oszuści zostaną ukarani za swoje złe uczynki. Czasami wystarczy zapłacić odpowiednią kwotę. Na przykład tak, jak w przypadku bliźniaków z Brazylii.

Mężczyźni są identycznymi (monozygotycznymi) bliźniakami. Wykorzystując podobieństwo, umawiali się z wieloma dziewczynami, chodząc po kolei na randki. Jeden z takich związków romantycznych zakończył się urodzeniem dziecka. Kobieta chciała ustalić ojcostwo i uzyskać alimenty na swoją nowo narodzoną córeczkę.

Mężczyźni nie chcieli się jednak przyznać, który z nich jest ojcem, aby uniknąć płacenia alimentów. Badanie DNA również nie dało jednoznacznej odpowiedzi.

Wtedy sąd wymyślił genialne rozwiązanie - zobowiązać obu mężczyzn do płacenia alimentów na dziecko i obu wpisać do aktu urodzenia.

Nawiasem mówiąc, wysokość alimentów była dwukrotnie wyższa niż zazwyczaj w takich przypadkach. W ten sposób sędzia postanowił ukarać bliźniaków za ich nieodpowiedzialne zachowanie.

Główne zdjęcie: kakao.im