Astrolog tłumaczy, dlaczego z osobami spod tych znaków zodiaku nie jest łatwo.

Znak zodiaku, pod którym dana osoba się urodziła, określa cechy charakteru. Wśród 12 przedstawicieli poszczególnych żywiołów jest trzech, z którymi związki są zawsze trudne - ze względu na ich indywidualne cechy. Chcesz wiedzieć dlaczego?

Baran (21 marca - 20 kwietnia)

Robert Downey Jr - według horoskopu Baran

Ten znak ognia jest zdecydowany i odważny, zarówno w życiu, jak i w uczuciach. Jego temperament idzie w parze z dziecięcą spontanicznością i egoizmem, dlatego w związku z Baranem nie jest łatwo. Chęć odkrywania, nieodparta chęć działania tu i teraz. Osoby spod tego znaku nie lubią słowa „nie” i nie mają nic przeciwko temu, aby rozkazywać. Jeśli taka osoba zrozumie, że jest zakochana, będzie dążyła do wzajemności.

James Franco - według horoskopu Baran

Osobom spod znaku Baran brakuje zdolności do kompromisu oraz czułości. Przydałoby się, gdyby Baran nie był impulsywny. Jest uparty, zazdrosny i prawie nigdy nie zmienia zdania - dlaczego miałby kogokolwiek słuchać? Baran to człowiek czynu, brakuje mu czasem cierpliwości. Jest ciekawski, jednak zbyt łatwo rzuca się w kierunku nowych doświadczeń. Takie zachowanie może być urzekające na początku związku, ale zawsze kończy się pretensjami i kłótniami.

Rak (22 czerwca - 22 lipca)

Benedict Cumberbatch - według horoskopu Rak

Znak wody znany jest z tego, że jest wrażliwy, emocjonalny, ma dobrze rozwiniętą intuicję, a także z tego, że często zmienia się mu nastrój i popada w melancholię - niezależnie od tego czy jest ku temu powód. Osoby urodzone w tej konstelacji są uparte, wrażliwe, potrafią się obrażać i są samolubne. Należy zauważyć, że nie przyjmują krytyki.

Tom Cruise - według horoskopu Rak

Ten znak ceni wierność, jest wybredny przy wyborze partnera i traktuje więzi rodzinne poważniej niż inni. Niemniej jednak w związku z Rakiem bądź przygotowany na huśtawki emocjonalne: nie czuje potrzeby szanowania osobistych granic partnera, wykazuje skłonność do kontroli. Rak ceni lojalność i bezgraniczną miłość, uwielbia rządzić. Rak często zmienia się w prawdziwego tyrana. Dla niego intymność nie zakłada odpoczynku od siebie, co nie każdy jest w stanie zaakceptować.

Wodnik (21 stycznia - 19 lutego)

Tom Hiddleston - według horoskopu Wodnik

Ten znak zodiaku charakteryzuje się niezależnością, łatwością komunikacji, oryginalnym podejściem, ale jednocześnie Wodnik jest pełen sprzeczności. Całkiem dobrze zna się na ludziach, jest gotów mówić wprost o swoich podejrzeniach, nie dbając o dobór słów. Jeśli chodzi o miłość, Wodnik, jak we wszystkim innym, preferuje swobodę i niezależność. Będziesz musiała długo czekać na oświadczyny, będąc w związku z Wodnikiem.

Christian Bale - według horoskopu Wodnik

W związku tego, na ogół niezazdrosnego znaku, ważniejsze są wspólne zainteresowania. Woli decydować spontanicznie i ważne jest dla niego, by wiedział, że nikt na niego nie naciska, że może w każdej chwili zmienić zdanie. Osobom spod znaku Wodnik ciężko doprowadzić sprawy do końca, co stwarza problemy w najzwyklejszych sytuacjach, a także trudno wyrazić uczucia słowami, przez co mogą wydawać się obojętne. Ten znak unika problemów w związku i nie będzie cię dręczył rozmowami, aby dać ci znać, jak bardzo cię kocha i tęskni. Ponadto Wodnik ma cechę, do której nie każdy potrafi się dostosować: woli przyjaźnić się z byłymi i uważa, że seks i przyjaźń mogą iść w parze.

Główne zdjęcie: umagazine