Znak zodiaku może wiele powiedzieć o danej osobie: co lubi, a czego nie może znieść, który partner nadaje się do małżeństwa, a który będzie tylko denerwował.

Zebraliśmy informacje o każdym znaku i pragniemy opowiedzieć o 4 rzeczach, które pozwolą Ci poznać podstawowe informacje o każdym przedstawicielu zodiaku.

Baran

 1. Baran lubi mieć dużo pieniędzy. Co lepsze, Baran lubi pieniądze, w ogromnych ilościach, wtedy będzie niesamowicie szczęśliwy!

 2. Baran nienawidzi powolnych ludzi, którzy marnują czas na bzdury, kiedy są ważniejsze rzeczy do zrobienia. Dodatkowo wkurzają go ludzie, którzy ciągle przeszkadzają w osiągnięciu celów.

 3. Temperament: choleryk.

 4. Szczęśliwa cyfra: 3.

Byk

 1. Byk lubi odnosić nieco większe sukcesy niż ludzie, których zna. Trochę mądrzejszy, trochę bogatszy, trochę szczuplejszy. Wtedy nie znajdziesz szczęśliwszego Byka!

 2. Byk nie toleruje chamstwa we wszystkich jego przejawach. Również nie lubi zarówno nudnych, jak i zbyt natrętnych ludzi.

 3. Temperament: flegmatyk.

 4. Szczęśliwa cyfra: 6

Bliźnięta

 1. Bliźnięta uwielbiają, gdy każdy dzień jest zupełnie inny od poprzedniego. Dzień świstaka to najstraszniejsza rzecz, jaką mogli sobie wyobrazić. Osoby spod tego znaku uwielbiają ciągłe zmiany.

 2. Bliźnięta nienawidzą, gdy ich przestrzeń osobista jest naruszana. Brak poczucia humoru to kolejny punkt, który ich wkurza.

 3. Temperament: sangwinik.

 4. Szczęśliwa cyfra: 4.

Rak

 1. Rak lubi, gdy wszyscy są w domu i wszyscy są szczęśliwi. Rak uwielbia, gdy: wszyscy członkowie rodziny są w domu, wokół panuje komfort i spokój, wszyscy są szczęśliwi i zadowoleni - wtedy Rak też jest szczęśliwy.

 2. Rak nie znosi luksusu. Nie lubi ignorantów, ludzi chamskich.

 3. Temperament: Melancholik.

 4. Szczęśliwe cyfry: 2, 22, 222 itd. Także kombinacje z „dwójką”: 27, 102, 221 itd.

Lew

 1. Lew kocha STATUS. Im jest wyższy, tym jest szczęśliwszy. Lew autentycznie się denerwuje, gdy ktoś wokół niego jest silniejszy, mądrzejszy, bogatszy.

 2. Lew nie znosi, gdy ktoś go źle traktuje. Nie lubi też plotek, a co za tym idzie - także plotkarzy.

 3. Temperament: Choleryk.

 4. Szczęśliwa cyfra: 1.

Panna

 1. Panna lubi być rozumiana. To nie jest najłatwiejszy znak, a Pannie naprawdę trudno jest znaleźć podobnie myślących ludzi. Jeśli jej się uda, jest niesamowicie szczęśliwa!

 2. Panna nie znosi upartych i aroganckich ludzi. Niedbalstwo to kolejny punkt, z którym Panna nie może się pogodzić. „Rób dobrze albo nie rób wcale” - to motto osób spod tego znaku.

 3. Temperament: flegmatyk.

 4. Szczęśliwa cyfra: 4.

Waga

 1. Waga uwielbia rozkoszować się przyjemnościami. Uwielbiają mieć wokół siebie piękne rzeczy. Schludny dom, świetne ubrania, idealnie podany obiad - jak niewiele potrzeba do szczęścia!

 2. Osoby spod znaku Wagi nienawidzą, gdy ludzie próbują je wykorzystać. Waga nie toleruje również obojętności, osób pozbawionych gustu.

 3. Temperament: sangwinik.

 4. Szczęśliwa cyfra: 6.

Skorpion

 1. Skorpion uwielbia rywalizację. Bardzo lubi, gdy spotyka równie niezrozumiałą i dziwną istotę, z którą może walczyć i oczywiście zwyciężyć!

 2. Skorpion nie znosi dwulicowości. Wpada w furię, gdy ktoś prosi o szczerą opinię, a potem obraża się na prawdę.

 3. Temperament: melancholik.

 4. Szczęśliwa cyfra: 3.

Strzelec

 1. Strzelec uwielbia przygody. Najlepiej takie, o których można później opowiedzieć innym i uzyskać zachwyconą odpowiedź „Wow, ale dajesz!”.

 2. Strzelec nie znosi podłych i nieuczciwych ludzi. Nie toleruje, gdy duszą towarzystwa jest ktoś inny, ale nie on.

 3. Temperament: choleryk.

 4. Szczęśliwa cyfra: 5.

Koziorożec

 1. Koziorożec lubi mieć możliwość stworzenia idealnego planu na życie. Bezbłędny plan, który można powoli wprowadzać w życie, po kolei skreślając to, co zostało już zrealizowane.

 2. Koziorożec nienawidzi negatywnie nastawionych ludzi, którzy zawsze są niezadowoleni ze wszystkiego. Ponadto nie toleruje osób, które nie chcą stać się lepszą wersją siebie.

 3. Temperament: flegmatyk.

 4. Szczęśliwa cyfra: 7.

Wodnik

 1. Wodnik lubi po prostu żyć. Wodniki w ogóle są zawsze szczęśliwe, ponieważ nie potrzebują niczego do szczęścia. Już wszystko mają.

 2. Wodnik nie znosi ludzi natrętnych, pozbawionych tolerancji. Nie lubi też, gdy się go do czegoś zmusza.

 3. Temperament: sangwinik.

 4. Szczęśliwa cyfra: 8.

Ryby

 1. Ryby lubią widzieć, że są potrzebne. To tak jakby mieli więcej energii, gdy pojawia się ktoś lub coś, co wymaga ich uwagi i zaangażowania.

 2. Ryby nie znoszą zbyt wygórowanych oczekiwań. Ryby nie znoszą też, gdy ktoś dużo obiecuje, ale nie wykonuje tego, co mówi.

 3. Temperament: melancholik.

 4. Szczęśliwa cyfra: 9.

Główne zdjęcie: google.com