Nie lubię gdy kobiety pozują do zdjęć robiąc dziubek, chcąc tym powiedzieć „patrzcie jaka jestem seksowna”. Być może dla magazynu Maxim i pewnych grup odbiorców jest to odpowiednie...

Pewna mama na czacie szkolnym ciągle zmienia swoje zdjęcie profilowe: ciągle widać ogromny dekolt. Czy ona uważa, że to jest piękne? Od dawna wiadomo, że to, czego jest za dużo, co jest wciskane, jest jedynie odpychające.

Jeśli natura poskąpiła ci wyglądu, jest tylko jeden sposób, by pokonać ładne rywalki. Co to jest? Bądź mądra.

Twoja wyobraźnia pewnie przywołuje teraz stereotypowe wizerunki kujonki.

Ale to nic innego jak stereotypy, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

Mężczyźni przyznają, że łatwiej jest im być z inteligentną kobietą. Nie spiera się, nie robi wyrzutów, nie żąda rzeczy niemożliwych. Jakoś od razu rozpoznaje tych, którzy są dla niej odpowiedni i nie cierpi latami w związku w nadziei, że dana osoba się zmieni.

Z inteligentną kobietą można się fajnie posprzeczać, ma humor. Inteligentna kobieta nigdy nie obraża swojego rozmówcy, nigdy nie zacznie mu wytykać.

„Ale to nie sprawia, że będzie piękna, prawda?” - zapytasz.

„Będzie!” - odpowiem.

Po pierwsze, zmieni się sposób patrzenia. Nawet barwa głosu. Inteligentna kobieta nie będzie się chichrać na całą ulicę z twoich żartów. Na jej profilu w mediach społecznościowych nigdy nie znajdziesz zdjęć, na których robi dziubek i głupie miny.

Po drugie, inteligentna kobieta nigdy nie zaczęłaby powiększać sobie usta lub zmieniać podbródek. Ona ma zupełnie inny system wartości.

Nie będzie pokazywać się publicznie w tandetnych, prowokacyjnych ubraniach. Nie będzie się ośmieszać dążąc do modowych trendów. Nigdy nie będziesz się jej wstydzić. Osoby leniwe mają tendencję do wyglądania źle, ale nie dotyczy to osób inteligentnych.

Inteligentne zawsze wyglądają na 100%. Mają niesamowite poczucie harmonii.

Jakiś czas temu na Instagramie był trend na intelektualistki. Dziewczyny ubrane jak amerykańskie studentki college'u: plisowana spódnica, okulary bez dioptrii, buty na niskim obcasie, pod pachą Orwell lub Tołstoj.

Główne zdjęcie: vkopilka