Nikt nie jest w stanie stworzyć atmosfery, która nie należy do jego ducha.

Zapytano kiedyś mędrca, jak można rozpoznać dobrego człowieka.

Mądry człowiek odpowiedział:

Nie chodzi o to, co mówi lub jak wygląda, ale o atmosferę, która powstaje w jego obecności. Nikt bowiem nie jest w stanie stworzyć atmosfery, która nie należy do jego ducha”.

Suficka księga mądrości

Ludzie mają niesamowitą zdolność do tego, by być wrażliwym na atmosferę, by być wypełnionym od wewnątrz i podążać w kierunku, który kształtuje postrzegana przez nich atmosfera.

Pomyśl o atmosferze na każdej uroczystości, gdzie zapominasz o aktualnych problemach i dołączasz do wszystkich, bawiąc się, tańcząc i ciesząc się szampanem, lodami, czekoladą i delikatnym dotykiem ciał poruszających się w rytm muzyki.

Możesz kontrolować emocje ludzi poprzez tworzenie atmosfery. Dzięki atmosferze mogą zyskać odwagę, mogą poczuć nie tylko miłość do Ciebie, ale i namiętność, mogą poczuć nieodpartą chęć spełnienia Twoich pragnień.

Kiedy zaczynasz kontrolować panującą wokół ciebie atmosferę, zaczynasz kontrolować swoje życie, ponieważ tworząc określoną atmosferę, zachęcasz ludzi do spełnienia pragnienia, które ta atmosfera wypełnia.

Politycy często to wykorzystują. Tworzą atmosferę, której pragną w swoich kampaniach, doprowadzają do tego, aby ludzi wybierali ich.

To często wykorzystują małżonkowie. Tworzą oni w domu taką atmosferę, że ich bratnia dusza nawet nie patrzy w kierunku, w którym rodzina może być zagrożona.

Z tego zawsze korzystają osoby, które są bardzo lubiane przez dużą liczbę innych osób. Ogromna ilość przyjaciół sprawia, że ich życie jest zawsze łatwe i przyjemne.

Tworząc atmosferę przyjaźni, mają jeden z najwspanialszych skarbów świata - mają przyjaciół, do których zawsze mogą się zwrócić po radę, po pieniądze i po prostu cieszyć się ich towarzystwem.

Kontrolując atmosferę wokół siebie, kontrolujesz przebieg wydarzeń w swoim życiu, ponieważ w tym momencie poprzez emocje ludzi zyskujesz kontrolę nad uczuciami i myślami tych ludzi.

Z powodu atmosfery, którą tworzysz, zaczynają cię kochać i spełniać twoje pragnienia. Kontrolując atmosferę wokół siebie, kontrolujesz swoje życie. Możesz łatwo kontrolować atmosferę wokół siebie za pomocą słów i przedmiotów.

Kiedy kontrolujesz atmosferę, ludzie chętnie spełniają twoje życzenia i nie pytają, dlaczego tego chcesz. Jeśli ufasz swoim zmysłom, prawdopodobnie potrafisz rozróżnić atmosferę w różnych miejscach.

Są miejsca, w których lubisz atmosferę, a inne miejsca, w których czujesz napięcie i konieczność przestrzegania pewnych zasad, za którymi nie przepadasz. Jesteś teraz na tyle doświadczony, że możesz zacząć świadomie zwracać uwagę na atmosferę miejsc, w których przebywasz, oceniać atmosferę pod względem jej przydatności i przyjemności dla ciebie oraz opuszczać te miejsca i szukać innych, bardziej przyjemnych.

Myślę, że to doświadczenie jest już wystarczające, abyś był przekonany o potrzebie przebywania w atmosferze, w której możesz się otworzyć, zrelaksować, poczuć przyjemne emocje.

To prawda, że niezbyt często można znaleźć miejsce, w którym można być całkowicie zadowolonym z atmosfery. Takich miejsc jest naprawdę niewiele. Jest jednak wyjście z tej sytuacji.

Stwórz własną atmosferę w miejscach, w których przebywasz, taką, która idealnie pasuje do Ciebie. Możesz to zrobić wszędzie za pomocą słów i przedmiotów.

Kiedy zaczniesz tworzyć własną atmosferę za pomocą słów i przedmiotów, twoje obecne życie może zacząć przypominać pyszny deser z czekoladą.

Kiedy człowiek wie, jak stworzyć własną atmosferę za pomocą słów i przedmiotów, potrafi osiągnąć harmonię w życiu.

Jeśli regularnie tworzysz atmosferę za pomocą słów i przedmiotów, szybko zrobisz postęp. Te dziewczyny, które to robią, nie szukają sobie partnerów, gdyż po prostu już ich mają.

Zarówno młodzi, jak i dorośli mężczyźni, którzy to robią, czują się na siłach, by zapewnić sobie i swoim rodzinom, swoim bliskim, dzieciom i zwierzętom domowym rzeczy niezbędne i radość, która się z tym wiąże.

Depresja to także atmosfera i w Twojej mocy jest zastąpienie jej atmosferą szczęścia, przygody, radości i możliwości rozwoju wydarzeń zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Na pewno znajdziesz w swoim życiu dowody na to, że zainspirowany czymś zacząłeś kontrolować to, co się dzieje w pracy, otaczających ludzi i osiągnąłeś niesamowite rezultaty.

Słuchano cię i okazywano ci szacunek. Dlaczego nie robisz tego regularnie? Przecież już wiesz jak to robić, robiłeś to już wcześniej! Skoro już wcześniej osiągałeś dobre rezultaty, to co stoi na przeszkodzie, abyś te same pozytywne rezultaty osiągał każdego dnia, używając słów i przedmiotów? Użyj słów i przedmiotów, aby zmienić atmosferę, w której żyjesz, na taką, która jest dla Ciebie najbardziej korzystna w dniu dzisiejszym. Używając słów i przedmiotów do tworzenia atmosfery, której pragniesz, masz gwarancję, że nie zabraknie ci powietrza z powodu nieporozumień.

Atmosfera, która nie dostarcza Ci energii, sprawia, że nie otrzymujesz przyjemności, nie możesz żyć pełnią życia w zgodzie z samym sobą.

Nie odczuwasz uzdrawiającej energii słońca, ponieważ znajdujesz się gdzie indziej, nie doświadczając przyjemności.

Stwórz własną atmosferę za pomocą słów i przedmiotów, możesz zmienić wszystko tak, jak chcesz. Zasób słów jest Ci dany od urodzenia, całkowicie za darmo, abyś mógł w każdej wybranej przez siebie chwili zmienić atmosferę zgodnie ze swoimi poglądami, zanurzyć się w przygodzie miłosnej, dobrobytu, bogactwa materialnego.

Już teraz szczęście się do Ciebie uśmiecha. Decydując się na kontrolowanie atmosfery wokół siebie, dążysz do tego, co najlepsze dla Ciebie. Nie kontrolując atmosfery wokół siebie za pomocą słów i przedmiotów, zatapiasz się w atmosferze stworzonej przez innych, która niezbyt pasuje do Ciebie. Słowa są po to, by pomóc Ci spełnić wszystkie Twoje marzenia.

Główne zdjęcie: podumay.info