Bruce Willis to nie tylko utalentowany aktor, ale także troskliwy tata pięciu córek. Tak się złożyło, że u brutalnego „twardziela” urodziły się same dziewczyny: trzy córki, których matką jest Demi Moore i dwie, których matką jest obecna żona - Emmy Hemming.

Niedawno starsze córki zachwyciły swoich fanów i fanów Bruce'a, publikując zarchiwizowane zdjęcia ze słynnym tatusiem, aby wszyscy mogli je zobaczyć.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

To najstarsza Rumer, która jest ze swoim tatą na planie jednego z filmów akcji, który kręcił jej ojciec.

foto: laykni.com

W podpisie pod zdjęciem znalazło się podziękowanie za to, że ojciec zawsze potrafił ją rozśmieszyć, nawet jeśli nie było to w ogóle odpowiednie.

foto: laykni.com

Młodsza dziewczyna Scout Willis również opublikowała na swoim profilu jedno ze starych zdjęć. Tutaj Bruce otoczony jest przez wszystkie trzy córki z pierwszego małżeństwa.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Scout napisała pod zdjęciem, że chociaż jej tata ma napięte relacje z sieciami społecznościowymi i raczej nie zobaczy tego posta, nadal chce mu powiedzieć, że bardzo go kocha.

foto: laykni.com

Należy zaznaczyć, że obie małżonki aktora, była i obecna, są w doskonałych relacjach. Dziewczyny też są przyjaciółkami i często spędzają razem czas.

foto: laykni.com

Główne zdjęcie: laykni.com