Astrologowie wierzą, że każdy znak zodiaku ma swoją własną bratnią duszę. Chcesz wiedzieć więcej o karmicznych związkach? Przeczytaj ten artykuł...

Baran i Waga

Osoby spod znaku Baran i Waga to dość towarzyskie, ale muszą jeszcze wielu rzeczy się nauczyć. Uważa się, że kiedy przedstawiciele spod tych znaków spotykają się, powstaje między nimi wyjątkowa więź.

Waga i Baran bardzo często przyjmują nawzajem swoje najlepsze cechy. Baran rozumie podczas komunikowania się z Wagą, że czasami konieczne jest dążenie do własnych celów w związku. Waga, patrząc na Barana, zdaje sobie sprawę, że otwartość i życzliwość może nie mieć sensu. To pomaga im stać się lepszą wersją siebie, przyjaznymi i kochającymi. Takie osoby łączy karmiczny związek.

Byk i Lew

Te władcze i niepokorne znaki dążą do osobistych korzyści. Kiedy spotykają się, dzieje się coś bardzo ważnego. Na przykład Lew może sprawić, że Byk poczuje się jak ofiara. To samo dzieje się czasem z Lwem, gdyż Byk to często wykorzystuje.

Nie oznacza to wcale, że należy stronić od ludzi spod tych znaków. Wręcz przeciwnie, im lepiej Byk pozna Lwa i odwrotnie, tym lepiej będzie dla nich obu. Poprzez rozczarowania i pretensje zyskają zrozumienie, jak zachowywać się wobec ludzi i czego nie należy robić.

Bliźnięta i Panna

Osoby spod znaku Bliźnięta są dość lekkomyślne i potrafią szybko się zakochać. Jeśli zakochają się w Pannie, udaje im się zrozumieć, na czym polegają prawdziwe uczucia. Podobnie dzieje się w przyjaźni. Problem polega na tym, że Panna nie może tolerować niepoważnego podejścia osób spod znaku Bliźnięta w stosunku do miłości lub przyjaźni, więc przy najmniejszej aluzji do zdrady, po prostu odchodzą.

Z kolei osoby spod znaku Bliźnięta mogą również nauczyć Pannę czegoś ważnego. Zawsze biorą sobie do serca, a Bliźnięta pokazują im, że można trochę inaczej zachowywać się wobec ludzi.

Rak i Skorpion

Rak i Skorpion są bardzo podobne, ale jest kilka istotnych różnic. Skorpion uczy Raka, by nie był egoistą w związku, a Rak uczy Skorpiona, który należy do najbardziej zazdrosnych znaków zodiaku, że zaborczość i kontrolowanie zawsze prowadzi do negatywnych konsekwencji.

Istnieje duża szansa, że ich związek lub przyjaźń może stać się niezwykle silny. Nawet jeśli potem się rozstaną, to i tak staną się lepszą wersją siebie. Takie spotkanie nie może być uznane za negatywne.

Strzelec i Wodnik

Strzelec i Wodnik są połączeni ze sobą związkiem karmicznym. Przejawia się to w ich relacjach przyjacielskich i miłosnych, które często są pełne manipulacji i negatywnych emocji. Chodzi o to, że Wodniki są typem ludzi, którzy chcą kontrolować wszystko i wszystkich. Strzelce nie dają im takiej możliwości. Dlatego to spotkanie może być istną karą z powodu manipulacji Wodników.

Strzelec może też ponieść karę, ale z powodu egoizmu, ponieważ często myśli tylko o sobie. Wiele osób przechodzą przez wiele w związku z nimi, zanim zdadzą sobie sprawę, że Strzelce absolutnie nie są nimi zainteresowane. Wodnik może sprawić, że Strzelce poczują coś podobnego.

Koziorożec i Ryby

Ci ludzie często stają się najlepszymi przyjaciółmi lub tworzą zdrowe relacje. Chodzi o to, że Ryby muszą przejść długą drogę, aby to zrobić, gdzie muszą zasłużyć na prawo do miłości i okazywania swojego oddania, ponieważ Koziorożce po prostu nie potrafią inaczej.

Dla samych Koziorożców spotkanie z osobami spod znaku Ryby, które mogą znosić ich skomplikowany charakter, jest wielką radością. Są osoby spod znaku Ryb, które są gotowe na to, by powoli dążyć do rozwoju związku miłosnego. To właśnie tacy ludzie są idealną parą dla Koziorożców.

Główne zdjęcie: esotericblog