Nie jest to przeznaczenie... Przynajmniej jeśli wierzyć temu, co mówią astrologowie.

Czy wiesz, jakie niedoskonałości ma każdy znak zodiaku? Sprawdźmy, z którym znakiem zodiaku nie jest ci pisane być razem (przynajmniej według astrologów)...

Baran i Waga

Ten związek to ogromne wyzwanie dla każdego z tych znaków. Skomplikowany charakter Wagi i seksualność Barana zupełnie się różnią, ale są do siebie przyciągane. Ten związek szybko się skończy, ponieważ skomplikowanie i powściągliwość drażni Barana, który nie może się zmienić bez względu na wysiłki Wagi.

Byk i Skorpion

Chociaż kłótnie i konflikty w związku między tymi znakami są nieuniknione, pierwotne pragnienie Skorpiona dotyczące przyjemności seksualnej szybko uwodzi Byka. Byk jest bardzo pasywny w związku, a Skorpion tego nie znosi, dlatego to staje się przyczyną kłótni.

Bliźnięta i Strzelec

Kiedy Strzelec spotyka osób spod znaku Bliźnięta, chemia między nimi jest widoczna gołym okiem. Nie chodzi tylko o przyciąganie, ale także o psychologiczną więź między nimi. Oni są po prostu dla siebie stworzeni. Osoby spod znaku Bliźnięta nie lubią w Strzelcach jego przekonania, że wie lepiej niż ktokolwiek inny. Z kolei Strzelca wkurza to, że Bliźnięta często plotkują.

Rak i Koziorożec

Te dwa znaki łączy siła Koziorożca i emocjonalność Raka. Jednak szczęście i namiętność między nimi może zostać zrujnowana przez zmysłowość Raka i chłód emocjonalny Koziorożca. Osób spod znaku Koziorożec zazwyczaj bardzo irytuje niezależność Raka.

Lew i Wodnik

Osobom spod znaku Lew podoba się to, że Wodnik często marzy. Lew jest królem tego świata. Wodnik z kolei uwielbia charyzmatyczność osób spod znaku Lew. Jedyne, co może przeszkodzić w związku tej pary, to pragnienie uwagi ze strony Lwa, co bardzo denerwuje Wodnika.

Panna i Ryby

Przeciwieństwa się przyciągają. Ryby nie lubią rutyny, natomiast Panna lubi porządek. Pomagają sobie nawzajem i się rozwijają. Ryby uczą się dbać o porządek, a Panna uczy się tego, by cieszyć się życiem.

Główne zdjęcie: esotericblog