Nie wszystkie znaki zodiaku dobrze znoszą bliski kontakt.

Te znaki zodiaku wymagają dużo miejsca wokół siebie.

Nie każdy lubi się przytulać, trzymać za ręce i spędzać razem każdą chwilę.

Niektóre znaki zodiaku są zdystansowane, nie lubią okazywać uczuć, a także doceniają chwile spędzone samotnie. Kto należy do tej grupy?

Koziorożec

Faworyt w rankingu jest raczej zimny i nie lubi okazywać uczuć. Poza tym jest mu świetnie żyjąc w samotności. Zawsze ma coś do zrobienia i czuje, że jest dla siebie najciekawszym towarzystwem. Nie oznacza to, że Koziorożec nic nie czuje i powinien być na zawsze sam. Dla niego po prostu zbyt duże zaangażowanie w związek z partnerem to wielka przesada.

Wodnik

Wodnik uwielbia bawić się w sypialni, ale przytulanie to dla niego największa kara. Nienawidzi okazywać uczuć. Głaskanie po twarzy, trzymanie się za ręce lub inne pieszczoty, które nie mają na celu zrujnowania związku, nie wchodzą w grę. To znak, który tworzy wokół siebie niewidzialną bańkę i jest szkodliwy dla tych, którzy próbują ją „złamać”.

Panna

Jeśli podejdziesz do Panny i spróbujesz ją przytulić z zaskoczenia, będziesz musiał liczyć się z tym, że partner zamiast odpowiedzieć na ten gest będzie raczej „twardy” i zaczeka, aż w końcu wyjdziesz. Panna nie może okazywać uczuć, nie może prawić komplementów, a swoją miłość okazuje jedynie pragmatycznie, na przykład zmieniając opony czy robiąc dla niego regał. Osoba spod znaku Panny często ucieka w samotność.

Skorpion

Podobnie jak Wodnik, zodiakalny Skorpion jest typem, który pozwala tylko na bliskość w sypialni. Publiczne okazywanie uczuć jest surowo zabronione. Nawet oglądając serial na kanapie, osoba spod znaku Skorpiona zachowuje odpowiedni dystans. Jedyną rzeczą do zrobienia jest trzymanie się za ręce. I to też nie zawsze.

Główne zdjęcie: google.com