Skorpion to najpotężniejszy znak zodiaku, dlatego ludzie, którzy się z nim spotykają, często odczuwają strach. Zdecydowanie nie chcesz się z nim kłócić. Jest lojalnym przyjacielem i jednocześnie zaciekłym wrogiem. Albo go uwielbiasz, albo się boisz.

Będąc zorientowanym na cel i sukces, Skorpion widzi tylko nagrodę czekającą na niego na samym końcu. Jest skupiony na tym, czego chce i nie zatrzyma się przed niczym, aby to osiągnąć. Jeśli Skorpion się w Tobie zakochał, to jest on lojalny i oddany na zawsze. Jego miłość jest bezwarunkowa, będzie obok kiedy jest dobrze, a przede wszystkim kiedy jest źle.

Osobie spod znaku Skorpion nie jest łatwo się zakochać, ale kiedy już to się stanie, możesz być pewna, że zostaniesz w serce tej osoby na zawsze. Każda obietnica, którą składa, stanowi intencję, która wkrótce się spełni.

Jeśli Skorpion Cię kocha, to nie ukrywa swoich uczuć i nie zamierza dziwnie się zachowywać i robić głupich rzeczy. Zawsze będzie obok i nie pozwoli, aby ktoś wyrządził krzywdę miłości jego życia.

Powoli, ale na pewno się z nim zakochasz.

Możesz być pewna, że Skorpion nigdy Cię nie zdradzi. Jest całkowicie szczery w swoich uczuciach, a kiedy w Tobie się zakocha, na pewno o tym się dowiesz.

Skorpion nie marnuje czasu na przelotne znajomości. Preferuje tylko i wyłącznie poważne związki. Zrobi dla Ciebie wszystko, ale to dopiero wtedy, gdy będzie pewien, że chce z Tobą być przez całe życie.

Relacje z nim nie są łatwe. On wystawia na próbę twoją cierpliwość, rozbraja cię, trafiając prosto do twojego serca. Nie przestanie próbować, dopóki nie otworzysz się przed nim i nie będziesz należeć do niego.

Kochać Skorpiona nie jest łatwo. Ale jest coś w nim, co sprawia, że chcesz zaryzykować. Jego uwodzicielski i tajemniczy urok jest wyjątkowy i bez względu na to, jak bardzo się starasz, nie potrafisz o nim zapomnieć. Zdecydowanie chcesz być miłością jego życia.

Jego miłość jest wieczna, jest ponad wszystko. Skorpion chce po prostu trzymać się ciebie mocno, bez względu na to, co się stanie.

Nigdy nie pozwoli ci odejść, a ty z kolei nie będziesz chciała go zostawić.

Główne zdjęcie: brainum