Być może nie tylko sobie coś wymarzyłeś, ale już podjąłeś pierwsze kroki w kierunku spełnienia tych marzeń i dalej nic? Nie poddawaj się, ponieważ przed tobą miesiąc, który może zmienić wszystko.

To miesiąc przeznaczony na to, by zmieniać rzeczy i dawać je tym, którzy ich potrzebują, którzy na nie pracowali i którzy proszą o nie z całego serca. Niezależnie od tego, czy twoje życzenia są egoistyczne, czy też mają na celu szczęście wszystkich wokół ciebie, ważne jest to, że wkrótce się spełnią.

Znaki ziemskie będą miały wreszcie z głowy jakąś siłę, która przeszkadzała w robieniu rzeczy, które są dla was ważne, posuwaniu się do przodu, załatwianiu spraw. Poczujecie, że wszystko zaczęło się zmieniać i w biznesie, finansach i życiu osobistym. Na przykład w życiu Koziorożców mogą się spełnić najbardziej osobiste i intymne sprawy, nawet jeśli czekaliście na to od bardzo dawna. Niektórzy znajdą szczęście w długo oczekiwanym macierzyństwie, a wielu doczeka się spotkania z bratnią duszą.

Panna i Byk będą miały pieniądze i pierwsze wyraźne perspektywy zdobycia czegoś więcej, jakiegoś biznesu, w którym poczujecie się jak ryba w wodzie, mocno staniecie na nogach i wszystko pójdzie do przodu. Wcześniej nie mogłeś sobie na to pozwolić, ale teraz wszystko układa się tak jak powinno.

Znaki wodne uporają się ze swoimi najgłębszymi zmartwieniami i do końca maja będą mogły zostawić wiele za sobą. To bardzo ważne, ponieważ oddanie swoich doświadczeń pomoże ci uwolnić wiele energii, która wcześniej była poświęcona na zagłuszanie bólu i wspomnień. Wszystkie znaki wodne będą piąć się do góry, nawet jeśli niedawno przytrafiły się niepowodzenia, pojawią się oczywiste perspektywy finansowe, które wcześniej wydawały ci się nieosiągalne. Tylko budując silne fundamenty, będziesz mógł dalej spokojnie żyć i szukać swojego szczęścia.

Rak, w sprawach szczęścia będzie na wyżynach - koniec wiosny może obiecać ci wielką miłość lub przyjaźń, której brakowało ci w życiu. Nie będziesz już samotny, co jest bardzo ważne dla twojej wewnętrznej harmonii.

Znaki Powietrza - dostaną błogosławieństwo na odnalezienie życia, o którym zawsze marzyli. Do tej pory biegałeś, coś postanawiałeś, próbowałeś, ale nie czułeś najważniejszego - szczęścia. A teraz ono do ciebie przychodzi i możesz je utrzymać przez pół roku, jeśli nie będziesz zbyt wiele wymagać od życia. Wszystkie znaki twojego żywiołu będą mieć szczęście w miłości, nawet jeśli wydaje się to niemożliwe.

Znaki Ognia razem przejdą w życiu na wyższy poziom, będziesz mieć szczęście w tym, co do tej pory się nie udawało. Nie dzieje się tak bez powodu, w pierwszej połowie wiosny znaki twojego żywiołu nie miały za dużo szczęścia, ale teraz wszystko się zmienia i w końcu będziesz szczęśliwy. Strzelec może rozwiązać problemy na raz zarówno w życiu osobistym, jak i na polu finansowym, a Baran zostawi wszelkie niepowodzenia za sobą. Lew natomiast może się zrelaksować i spocząć na laurach.

Główne zdjęcie: brainum