Można przeżyć w ciągu jednego życia siedem istnień.

Ludzie, którzy potrafią przetrwać w najtrudniejszych warunkach, odbijają się od dna na powierzchnię niczym przebiśniegi spod lodu. Ich bogate doświadczenia i wspomnienia mogą być podstawą fabuły fantazyjnej powieści lub serialu telewizyjnego.

Wytrwałe znaki zodiaku, poddawane atakom ze strony społeczeństwa, prześladowaniom, krytyce i innym próbom, to wybitne osobowości. Niosą swój krzyż, na wszelkie sposoby wierząc w cuda.

Wszechświat nagradza ich za wytrwałość i hart ducha. Nieszczęścia przeplatają się z wielką radością, dając im nie tylko chwile bólu i melancholii, ale także chwały i podziwu.

Horoskop tych ludzi jest pełen przerywanych linii, czasami gdzie wektor wskazuje w górę, a gdzie w dół.

Lew otwiera ten ranking czterech liderów. Bardzo kocha życie i żadne smutki go nie mogą pokonać.

Depresja jest mu obca, chociaż czasami ogarnia go irytacja i rozpacz. Na szczęście nie trwa to długo.

Wzloty "ognistego kota" bywają zbyt jasne: zdjęcia w znanych publikacjach, wywiady w popularnych programach, kariera aktorska czy piosenkarska.

Po okresie światowej sławie Lew spada z piedestału i zaczyna się czarny etap jego życia. I tak trwa do końca jego pełne przygód życie.

Wodnik lubi znajdować się w ryzykownych sytuacjach i celowo naraża się na niebezpieczeństwo. Tam czuje, że żyje. Wyjście ze strefy komfortu to naturalny rytm dla poszukującego mocnych wrażeń Wodnika.

Obraca się wśród przestępców, dzieci ulicy, rekinów biznesowych, ludzi z nietradycyjnych nurtów życia. Ten styl życia tworzy barwną figurę, która może wchłonąć każdy aspekt życia i nie ma żadnych zahamowań.

Wodnikowi udaje się zasmakować takiej porcji emocji i wrażeń, której wystarczyłoby na kilkunastu innych ludzi.

Koziorożec cechuje się wewnętrzną siłą. Nic nie jest w stanie strząsnąć tą upartą osobę: ani potępienie ze strony innych za pretensjonalność, ani przeszkody w postaci bankructwa lub śmiertelnej choroby.

Koziorożec radzi sobie ze wszystkimi problemami, pewnie idąc swoją ścieżką. Szuka własnego przeznaczenia i jest gotowy rzucić się po nie w ogień.

Nie powstrzymają go konsekwencje ryzykownych przedsięwzięć, które często nawiedzają Koziorożca. Kobieta Koziorożec, nawet w wieku 70 lat, może wyjść za mąż, jeśli jej serce „podskoczy”.

Dzięki patronatowi Marsa Baran jest obdarzony duchem walki. Walczy o miejsce na słońcu, wpada w kłopoty, a potem zastanawia się, dlaczego się potyka.

Nie ma sensu tłumaczyć Baranowi, że ostrożność nie jest tchórzostwem. Etapy jego życia podzielone są na barwne interwały, pomalowane na kolor tęczy.

Raz jest udręczony, a potem pławi się w słodyczy. Nie jest to dokładne i przewidywalne. Będzie biegł za swoimi marzeniami, prowadząc ze sobą partnera nie tylko w stronę tragedii, ale także w horyzonty światów, gdzie naprawdę mogą stać się swobodne jak ptaki.

Główne zdjęcie: google.com