Maleństwo Taya Murphy urodziła się 13 grudnia 2019 roku w Anglii, Już po urodzeniu zarówno personel medyczny jak i jej rodzice zauważyli jej wspaniałe włosy. A po 8 miesiącach to dzięki swoim włosom stała się sławna w sieci, użytkownicy nazywają ją dziewczyną Boo z kreskówki „Monsters, Inc.”.fo

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Nazywano ją Boo, ponieważ bardzo przypomina postać z kreskówek. Zwłaszcza gdy robię jej kucyki ”- mówi mama Corinna.

foto: laykni.com

Gdy Taya się urodziła lekarze ostrzegli rodziców, że z czasem włosy wypadną i zmienią kolor. Jednak tak się nie stało, włosy nadal rosły i stawały się jeszcze mocniejsze.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Kiedy Taya się urodziła, nawet położne wykrzyknęły:„ O Boże! ”. Położyły ją na mojej klatce piersiowej i nie mogłam oderwać oczu od jej włosów. Wszyscy myśleli, że w czasie ciąży dręczy mnie zgaga, ale nie. To oczywiście bajki babci ”- śmieje się Corinna.

foto: laykni.com

Pomimo tego, że dziecko jest nadal bardzo małe, jej włosy wymagają już odpowiedniej pielęgnacji.

foto: laykni.com

Nigdy nie obcinaliśmy jej włosów i nie zamierzamy tego robić. Staram się nie myć włosów zbyt często, ponieważ jest to szkodliwe. Zawsze używam szamponu dla dzieci i nigdy nie suszę, z wyjątkiem ręcznika. Często zaczepiam jej grzywkę lub zawiązuję kucyki na czubku głowy w stylu ananasa. Teraz włosy sięgają do czubka nosa. Kiedy córka się budzi, jej włosy zawsze odstają, jakby nocą ciągnięto ją tyłem po polu ”- mówi szczęśliwa matka.

foto: laykni.com

Sami rodzice są zachwyceni swoim dzieckiem, podoba im się to, że ma takie długie, gęste włosy.

Główne zdjęcie: laykni.com