Astrolodzy sporządzili kistę najspokojniejszych znaków zodiaku, w której poruszyli główne cechy ich postaci.

Koziorożec

Opis Koziorożców powinien zaczynać się od tego, że są bardzo wyrachowani i pedantyczni, a także wolą działać z umysłem, a emocji słuchają na samym końcu. Ważną kwestią jest to, że przedstawicielom tego znaku są obcy podłość, podstęp i fałsz.

Podopieczni Saturna dają innym mieszane, ale przyjemne poczucie komfortu, tajemniczości i niezawodności.

Przyjaciele Koziorożców są zawsze chronieni i czują się z nimi bardzo dobrze. Warto zauważyć, że nawet jeśli jesteś wrogo nastawiony do przedstawicieli tego znaku, burzy emocji nie będzie. Wszystko to przypomina emocjonalną walkę z robotem, który po prostu odinstalowuje zdrajcę z bazy zaufanych ludzi i nigdy więcej się z nim nie skomunikuje.

Jeśli mówimy o przyjaźni i miłości, to podopieczne Saturna są doskonale połączone ze wszystkimi przedstawicielami elementu wody, ponieważ to oni w pełni uzupełniają naturę Koziorożca i są dla nich niezbędną życiodajną wilgocią.

Byk

Wiele osób uważa, że przedstawiciele tego znaku są najwolniejszymi i najbardziej pokojowymi osobowościami, co częściowo jest prawdą. Chodzi o to, że Byk najlepiej dopasowuje swoje zachowanie do prawdziwych byków, które są roślinożercami, nigdy nie polują, a w skrajnych przypadkach uciekają się do agresji, ale nie zaleca się doprowadzania ich do takiego stanu. Przedstawiciele tego znaku mają ogromną moc, podobnie jak prawdziwe byki.

Jeśli Byk zobowiązał się, że kogoś ochroni, zrobi to do końca i z wściekłością dzikiego byka, który walczy o swoije młodym z watachą wilków. Przedstawiciele tego znaku wiedzą, jak zachować absolutny spokój w każdym konflikcie, ponieważ wiedzą, jak silni są, ale nie chcą tego udowadniać komuś innemu.

Ryby

Ten znak jest bardzo sprzeczny, ponieważ wśród jego przedstawicieli można znaleźć zarówno spokojnych, a nawet nieśmiałych introwertyków, jak i hałaśliwe, twórcze natury, które są nieustannie przytłoczone emocjami. Ten stan rzeczy wcale nie jest zaskakujący, ponieważ symbolem tego znaku są dwie ryby pływające w różnych kierunkach, dwie wyraźne osobowości.

Mimo to wśród podopiecznych Neptuna jest znacznie więcej życzliwych, spokojnych i kreatywnych osobowości niż hałaśliwych histeryków, którzy nie mogą się w żaden sposób zdecydować. Po prostu nie ma na świecie bardziej wrażliwej, łagodnej osoby, która ma predyspozycje do empatii, niż przedstawiciele tego znaku.

Rak

Ludzie urodzeni pod wpływem Księżycu są bardzo spokojni i nieśmiali. Za to wszystko należy dziękować nieodłącznej nieśmiałości charakteru od urodzenia, która często jest przyczyną absolutnego braku chęci walki o swoje prawa. Ale taka nieśmiałość przejawia się tylko w drobnych konfliktach domowych, a jeśli chodzi o dyskryminację, honor i godność, to dosłownie ulatnia się w ciągu sekundy. Raki też bardzo słabo radzą sobie z problemami życiowymi, preferując przechodzenie przez złe chwile, chowając się w swojej „skorupce”.

Główne zdjęcie: life