Niedawno zaczęłam poznawać astrologię. Kiedy dowiedziałam się o liczbie planet odpowiedzialnych za charakter i temperament osoby, byłam zdezorientowana. Ale założycielka kursów online, gdzie teraz studiuję, wyjaśniła, że ​​nie można zaprzeczyć że słońce ma wpływ na znaki zodiaku. Teraz opowiem ci o najtrudniejszych znakach słonecznych w układzie.

NAJBARDZIEJ TRUDNE ZNAKI ZODIAKU

Oprócz Słońca - Księżyc, Merkury, Wenus i Mars są odpowiedzialne za charakter człowieka. Wpływają na to znaki na wykresie astrologicznym osoby, wraz z innymi parametrami. Jednak osoby „Słoneczne” można natychmiast odróżnić. Ta lista obejmuje 3 znaki:

  • Skorpion

  • Baran

  • Koziorożec

Po pierwsze, przedstawiciele tych znaków słonecznych mają silną energię, która przyciąga uwagę innych. Po drugie, mają wiele wad lub ukrytych negatywnych cech, które uniemożliwiają im prawidłowe kontakty towarzyskie i budowanie zdrowych relacji. Zobaczmy wady każdego ze znaków po kolei.

SKORPION

Skorpiony są uważane za trudnych ludzi dosłownie przez każdego, nawet przedstawiciele żywiołu wody. Wynika to z faktu, że ich świat zewnętrzny jest w absolutnym kontraście do wewnętrznego. Jakby nieustannie bojąc się nagłego ataku z boku, Skorpiony zamykają się w sobie. Często wyśmiewają się w nieprzyjemnych sytuacjach, sceptycznie podchodzą do doświadczeń innych ludzi i zachowują się arogancko.

Ważne jest, aby poczuły swoją „osobliwość” i wyjątkowość, dlatego czasami celowo wyróżniają się w tłumie, nawet jeśli naprawdę tego nie chcą.

W rzeczywistości Skorpiony mają złożoną psychikę, są wrażliwe, ale nigdy nie pokazują tego innym, uważając to za słabość. Przeszkadza do Skorpionom zbliżanie się do ludzi, nawet tych najbliższych. To właśnie jest powodem że ten znak jest liderem w pierwszej trójce tych znaków o najtrudniejszym charakterze.

BARAN

Baran słusznie nazywany jest awanturnikiem. Ludzie urodzeni pod znakiem słońca nigdy nie będą milczeć, jeśli ich osobiste granice zostaną naruszone, a także z innych powodów, co wywołuje wokół nich prawdziwą aurę agresji.

Dla Barana ważne jest, aby stale mieć prawo do wyrażania swojej opinii, nawet jeśli jest to niewłaściwe w określonej sytuacji. Jeśli ich prawa zostaną pozbawieni tego prawa, ludzie ognia zaczynają zachowywać się złośliwie, a nawet okrutnie. Wszystko zależy od tego, czy Baran jest wspierany przez inne pozycje Marsa na wykresie astrologicznym.

Baran nie zachowuje się dużo lepiej w stosunku do ludzi, do których udało im się zbliżyć. Zamieniają się w prawdziwie kapryśne dzieci, niezdolne do zaakceptowania odmowy lub przeciwieństwa własnego zdania. To właśnie te cechy zmuszają Barana do pozostawiania przez długi czas w tych samych kręgach: prawie niemożliwe jest, aby dołączyli do nowych, zwłaszcza w wieku dojrzałym.

KOZIOROŻEC

Koziorożce mają odwrotny problem: prawie nie pokazują swoich prawdziwych emocji. Czy je testują? Koziorożce denerwują innych swoją bliskością i skłonnością do nudy.

Podobnie jak Baran, ludzie urodzeni pod tym znakiem słońca nie są w stanie przyjąć innego zdania. Jednocześnie są nie tylko źli, jako znak ognia, ale zabijają wszystkie argumenty wroga swoją rozległą wiedzą i kompetentną retoryką. Co jest również denerwujące w Koziorożcach: wysoka inteligencja, której ludzie spod znaku słońca po prostu nie wiedzą, jak okiełznać. Nie potrafią demonstrować każdemu kogo spotkają.

W życiu codziennym Koziorożec jest jeszcze trudniejszy niż na odległość. Jest wymagający, uważa się za centrum wszechświata i dosłownie nie rozumie, że ludziom może się to nie podobać. Koziorożce mogą zachowywać się naprawdę adekwatnie tylko w przypadkach kiedy Słońce jest kompensowane przez bardziej miękkie znaki wodne.

WNIOSKI

  • Nie tylko znak słońca jest odpowiedzialny za charakter osoby, ale także wiele innych parametrów wykresu astrologicznego;

  • Najbardziej skandaliczne i złożone znaki zodiaku należą do różnych elementów;

  • Skorpiony są uważane za najtrudniejsze do zrozumienia dla ludzi, są zamknięte, ale wymagają zrozumienia;

  • Baran często popada w konflikt i nie może zachować opinii dla siebie, co denerwuje ludzi wokół niego;

  • Koziorożcom trudno jest się nie pokazywać i nie żądać specjalnego traktowania swojej osobowości;

  • Aby poradzić sobie z negatywnymi cechami znaków słonecznych, pomocne są łagodniejsze pozycje na wykresie astrologicznym.

Główne zdjęcie: thebestvideo.ru