Sonia Water, która mieszka w angielskim hrabstwie Northamptonshire, zamieniła starą stodołę w miniaturową rezydencję.

Sonia, w wieku 50 lat, zmęczyła się stałym towarzystwem mężczyzn: kobieta jest od dawna mężatką i ma dwóch dorosłych synów. Z powodu męskich przyzwyczajeń w domu nie było komfortu, o którym Water bardzo marzyła. Małżonek i synowie rozrzucali rzeczy dookoła i nie utrzymywali porządku, więc Sonia po prostu nie miała miejsca we własnym domu, w którym mogłaby czuć się komfortowo i odpocząć.

foto: lemurov.net

Kobieta zwróciła się o pomoc do męża Andrew, prosząc go o wyremontowanie starej stodoły. Małżonek poszedł żonie na rękę i zgodził się ją naprawić. Teraz pomieszczenie, które wyglądało na wyjątkowo niewygodne, a nawet przerażające, ma solidną, lakierowaną podłogę drewnianą, a także pomalowane na biało ściany i sufit.

foto: lemurov.net

Stodoła posiada okna, dzięki czemu wnętrze jest jasne i bardzo przestronne. Na zewnątrz stodoła również bardzo się zmieniła i zaczęła przypominać mini dworek. Ta przemiana była prawdziwym prezentem na 50. urodziny Sonii.

foto: lemurov.net

Wnętrze robi wrażenie: Sonia postawiła na piękne i oryginalne dodatki oraz meble. Co więcej, cały projekt kosztował nie więcej niż 1300 dolarów amerykańskich, co oczywiście jest znacznie tańsze niż zakup nowego, nawet najmniejszego domku.

foto: lemurov.net

Właścicielka miniaturowej rezydencji kupowała meble, figurki, obrazy, lampy i inne elementy wyposażenia wnętrz na wyprzedażach garażowych i pchlim targu, co pozwoliło na duże oszczędności. A niektóre rzeczy dostała zupełnie za darmo: ludzie, którzy zainspirowali się pomysłem Water, podarowali jej piękne kandelabry, zabytkowe zegary, eleganckie zasłony i kominek.

foto: lemurov.net

W ten sposób oryginalny pomysł, wytrwałość, wyobraźnia, niewielka kwota i pomoc kochającego małżonka pomogły uczynić marzenie realnością. Teraz Sonia jest właścicielką swojej miniaturowej rezydencji: oryginalnej, pięknej, przytulnej i pełnej wdzięku.

foto: lemurov.net

Tutaj Water może robić to, co kocha, spotykać się z przyjaciółmi, odpocząć od towarzystwa swoich mężczyzn i po prostu cieszyć się spędzaniem wolnego czasu i doznać estetycznej przyjemności, której zawsze brakowało.

Główne zdjęcie: lemurov.net