Kiedy Gremlin był kotkiem, ledwo się wyróżniał. Przede wszystkim oczy miał zwykłe, niebieskie, jak wszystkie kocięta. Ale kiedy czarny kot zaczął dorastać, właściciele z niepokojem zauważyli, że jego oczy są wypełnione niezdrowym żółtym światłem. Jakby ktoś ze świata płomienia i cierpienia próbował tu otworzyć dwa portale!

Wydaje się, że nie ma potrzeby wyjaśniania, dlaczego ten cudowny kot nazywa się Gremlin

foto: lemurov.net

foto: lemurov.net

foto: lemurov.net

Teraz Gremlin ma dwa lata, udało mu się przeżyć ze swoimi właścicielami słynne zeszłoroczne pożary lasów w Australii, dojrzał i ostatecznie uzyskał wygląd piekielnego stwora. Jasne pomarańczowe oczy w połączeniu z radykalnie czarnym futrem i głupawym pyskiem nie pozostawiają wątpliwości. Bez pomocy kociej przebiegłości, podstępu lub udawania, patrzy prosto w duszę bez żadnych sztuczek. Cudowny kot Gremlin!

foto: lemurov.net

foto: lemurov.net

foto: lemurov.net

Jak to często bywa w takich sytuacjach, Gremlin jest w rzeczywistości słodkim głupkiem. Za apokaliptycznym wyglądem kryje się wyjątkowo łagodny i sympatyczny charakter, kot jest udomowiony do końca swoich pazurów, a przede wszystkim uwielbia pomagać właścicielom. Nauczył się tego podczas kwarantanny, kiedy wszyscy byli zmęczeni beznadziejnością, a łagodny Gremlin stał się dla swoich ludzi źródłem pozytywu i nadziei.

foto: lemurov.net

foto: lemurov.net

foto: lemurov.net

A jednak - jaki niezwykły i piękny kot! Po prostu wow!

Główne zdjęcie: lemurov.net