Pewna kobieta zobaczyła w rzece psa próbującego wydostać się z wody. I rzuciła się mu na pomoc. Sama kobieta nie rozumiała jeszcze, dlaczego zwierzę nie jest w stanie samodzielnie wypłynąć na powierzchnię.

Stało się to niedawno w Wielkiej Brytanii na rzece zwanej Trent. W wodzie owczarek belgijski walczył o życie. Próbował uratować się, ale prawie utonął. Ponieważ ktoś przywiązał jej do szyi duży ciężar...

foto: storyfox.ru

Biednemu psu kończyły się ostatnie siły. Ale świat nie jest pozbawiony życzliwych ludzi. Jedna kobieta przypadkowo zobaczyła tonące zwierzę, bez strachu wskoczyła do wody, aby mu pomóc.

I to udanie. Po chwili owczarek był w ramionach tej kobiety. I wtedy ona zrozumiała, dlaczego pies sam nie miał możliwości wydostania na ląd. Worek z wielkim kamieniem był przywiązany do jego szyi...

Gdyby owczarek spędził w rzece godzinę lub krócej, z pewnością utonąłby. Ale miła kobieta dostrzegła go na czas i zrobiła wszystko, by go uratować.

foto: storyfox.ru

Następnie ta ratowniczka przywiozła psa do kliniki weterynaryjnej. Dowiedzieli się, jak ma na imię pies - Bella. Nie udało im się jednak niczego dowiedzieć o jej właścicielach. Poza tym, że kilka osób mogły być właścicielami Belli jedna po drugiej.

Sprawą zajęła się policja. Pracownicy byli w szoku. W końcu psa, który stał się niepotrzebny, można było otwarcie przyprowadzić do schroniska. To jedno. Coś innego jest potajemnie wrzucić żywe stworzenie do rzeki i przywiązać ogromny kamień do szyi!

Po krótkim czasie policjanci odnaleźli przestępców - mężczyznę i kobietę. Zostali aresztowani. Do tej pory w sprawie karnej są przetrzymywani tylko jako podejrzani. Ale stróże prawa nie mają prawie żadnych wątpliwości: to oni popełnili tak poważne przestępstwo.

foto: storyfox.ru

Pies jest obecnie leczony w klinice dla zwierząt. Lekarze uważnie ją obserwują. I dobrze, że stan zdrowia ofiary cały czas się poprawia. Bella ma dobry apetyt, je z wielką przyjemnością. Dlatego szybko zyskuje siłę. Chociaż muszę przyznać, że całkowite wyzdrowienie wciąż nie jest tak szybkie, jak byśmy chcieli.

Życzymy Belli, aby jak najszybciej stała się silna, wesoła i aktywna. I znaleźć świetnych gospodarzy. Tych, którzy nawet nie pomyślą o wysłaniu jej na pewną śmierć.

Główne zdjęcie: storyfox.ru