Reakcje ludzi na sytuacje, sugestie lub prowokacje mogą się różnić w zależności od procesu myślowego. Są tacy, którzy nigdy się nie gubią i potrafią szybko zorientować.

Nie ma znaczenia, czy pytanie jest trafne, te przebiegłe osoby i tak wyjdą z sytuacji. Są mianowani dyrektorami artystycznymi, najwyższymi menedżerami, administratorami.

Są w stanie ugasić konflikt, wyjść zwycięzcą ze ślepego zaułka, pokonać konkurentów. Dzięki niezwykłemu umysłowi często sami stają się szefami korporacji i samodzielnie założonych agencji.

Znaki zodiaku o szczegółowym temperamencie, przerażającej przenikliwości i pomysłowości, wprowadzają wrogów w trans, wymyślają złożone kombinacje biznesowe i rozwiązują życiowe łamigłówki.

Tylko godny przeciwnik jest w stanie konkurować z taką osobą, a oszukanie go jest prawie niemożliwe.

Próbując go pokonać, warto zadać sobie pytanie: czy szczęśliwy zbieg okoliczności jest częścią gry, którą zaczął celowo? Prawdopodobnie to nie ty go oszukasz, ale sam wpadłeś w ustawioną sieć.

Rak oblicza, co się dzieje kilka ruchów do przodu. Na zewnątrz wygląda na zrelaksowanego i przyjaznego, ale potężna intuicja podpowiada przedstawicielowi elementu wody, gdzie zahamować, gdzie dodać gazu.

Rak wyczuwa, kiedy chcą go oszukać, w jego mózgu uruchamiany jest mechanizm rozpoznania podstepów. Prawie nie toleruje zastraszania ani eksploatacji przez pracodawców, walcząc o najlepszą pracę, pensję i perspektywy.

Patrzy w dal, przygotowując się do ucieczki, jako dodatkowa opcja. Żartował będzie tylko z dziećmi i przyjaciółmi.

Reszta poznaje Raka z innego punktu widzenia - jako zręcznego przeciwnika, który domaga się szacunku.

Podczas gdy ktoś próbuje oszukać Bliźnięta, uciekną oni kilka razy. Oznacza to, że ten znak natychmiast rozumie intencje rozmówcy.

Aby wycuć kłamstwa, muszą tylko trochę się porozumieć z oponentem. Bliźnięta nie pokażą tego i będą kontynuować rozmowę. Ale w końcu wygrają.

Nie ma potrzeby ich sprawdzać, próba wykorzystać ich we własnym interesie - strata czasu. Rozumują równolegle w kilku kierunkach: informacje są sortowane na kategorie i umieszczane na półkach ich świadomości.

Bliźnięta są wystarczająco spostrzegawcze, mowa ciała wymownie mówi im o ludzkich motywach.

Ryby nie dadzą się wykorzystać. Chodzi również o presję moralną. Są niezwykle wrażliwi na czyjąś manipulację.

Instynkt Ryb nie waha się w sprawach biznesowych i interpersonalnych. Pewnie klasyfikują ludzi.

Na przykład natychmiast rozumieją, kto udaje nieszkodliwego lub kogo należy się bać.

Nie powinieneś też wierzyć we wszystkie ich słowa. Są świetnymi aktorami i mogą odegrać każdą rolę, aby zdobyć swoje.

Ryby naciskają na słabe strony ludzi, gdy proste przekonanie nie działa.

Główne zdjęcie: google.com