Oczywiście bez czuwania jest to absolutnie niemożliwe, więc podczas tych krótkich okresów musisz robić jak najwięcej pożytecznego - w przeciwnym razie nie będziesz mógł spać spokojnie.

Byk

Byk o wiele bardziej lubi odpoczynek, niż aktywność. A sen to najlepsza forma relaksu. Dlatego ten znak zodiaku zawsze urządza jego sypialnię tak wygodną i przytulną, jak to tylko możliwe. Jednak Byk może spać w każdych warunkach - to nie jest najgorszy sposób na czekanie i relaks. Ale każdy epizod snu w ciągu dnia poważnie zwiększa wydajność Byka.

Strzelec

Strzelec ma bardzo dziwny rytm życia, dlatego zmuszony jest uczyć się spać w każdych warunkach i w każdej wolnej minucie. Z tego powodu pojawia się zarówno siła, jak i umiejętność zdążyć wszystko, co jest potrzebne. Ale okresy snu Strzelca mogą nie pokrywać się z ogólnie przyjętymi. Cóż, nic - ten znak zodiaku wie, jak dostroić swoje biorytmy w bardzo szerokim zakresie.

Ryby

Ryby potrzebują snu, aby „przetrawić” wrażenia dnia. A ponieważ prawie zawsze mają dużo wrażeń, muszą długo spać. Oczywiście klasyczne 8 godzin to dla nich za mało. Ale Ryby spędzają cały pozostały czas w najbardziej intensywny sposób.

Rak

Raki we śnie są znacznie spokojniejsze niż podczas czuwania. Ponadto sen pomaga im zapamiętać wydarzenia dnia. I trochę uspokoić nerwy. Raki na ogół preferują czynności, które pomagają się uspokoić - sen, medytację, jedzenie. Więc drzemka dla nich nie jest kaprysem, ale koniecznością. Bez tego ryzykują dostać załamanie nerwowe.

Baran

Baran potrzebuje energii. Dużo energii. Im więcej, tym lepiej Dlatego śpią dość dużo i przy każdej dogodnej okazji. Kiedy ktoś słucha muzyki w metrze lub czyta, Baran śpi. Czasami nawet stojąc. Ale w razie potrzeby natychmiast się budzi, ocenia sytuację i działa. Ponadto aktywny tryb Barana oznacza również aktywność nocną. Dlatego bez dziennego snu utrzymanie formy może być dla nich trudne.

Główne zdjęcie: volkovysk.by