W tej rodzinie mieszkał już szczeniak i żeby się nie nudził, właściciele zdecydowali się na adopcję kociaka.

Historia miała miejsce w rumuńskim Braszowie. Rodzina miała już szczeniaka i chciała udać się do miejscowego schroniska i zaadoptować kociaka. Gdy rodzina przygotowywała się do przeprowadzki do nowego domu, siostra jednej z dziewczyn opowiedziała o małym ulicznym kocie znalezionym na placu budowy. Był to zbieg okoliczności: rodzina szukała kociaka, a kotek szukał domu.

Dziewczyna opowiada, że przeprowadzili się do nowego domu, który był całkowicie pusty i nieumeblowany, z kociakiem Abisou. Kotek był głodny i śmierdzący, ale naprawdę chciał otrzymać morze miłości i troski.

foto: storyfox.ru

Dzień później kocię zabrano do weterynarza w celu sprawdzenia stanu zdrowia. Następnie wszyscy poszli na zakupy po jedzenie i wszystko, co niezbędne dla kociaka. Kotka mruczała przez cały czas i dziękowała, że ​​została przyjęta.

foto: storyfox.ru

Wkrótce kotka spotkała swojego przyjaciela, który miał na imię Dante. Abisou była bardzo zainteresowana szczeniakiem i nie wiedziała, dlaczego jej brat wyglądał tak dziwnie.

foto: storyfox.ru

Następnego dnia nowo poznani przyjaciele byli ostrożni, ale zainteresowanie sobą nie zniknęło. Potem zaczęli pić wodę z jednej miski. Kotek uczył szczeniaka jak należy pić i jeść z miski.

foto: storyfox.ru

Dzień później zwierzęta nie rozstawały się i ciągle bawiły się razem - między innymi na balkonie z nowymi zabawkami. Szczeniak powtarzał wszystko po kociaku.

foto: storyfox.ru

Bawią się zabawkami, siedzą i śpią w jednym miejscu. Jeśli kociak zasypia na rękach właścicieli, szczeniak również się tam przyczołguje. Robią wszystko razem przez cały dzień, aż do momentu, gdy idą spać.

foto: storyfox.ru

Zwierzęta są jeszcze w psotniczym wieku, żywią się wzajemną energią od siebie. Prawdopodobnie te zwierzęta urodziły się, aby dobrze się bawić. Uwielbiają leżeć i wygrzewać się na słońcu.

foto: storyfox.ru

Kotka uczy swojego przyjaciela wszystkiego, nawet opiekowania się właścicielami.

foto: storyfox.ru

Zwierzęta te od siedmiu miesięcy szczęśliwie żyją w swojej rodzinie zastępczej. Wszyscy w rodzinie są również bardzo szczęśliwi, że w ich życiu pojawili się tacy wspaniali przyjaciele.

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

Główne zdjęcie: storyfox.ru