Flirtowanie nigdy nie było tajemną umiejętnością, a zdolność do tego przynajmniej w zarodku chyba każdy ma. Niektórzy używają swojego daru kokieterii wyłącznie do uwodzenia, niektórzy uważają to za wygodne narzędzie do osiągania celów nie tylko w życiu osobistym, ale także w działalności zawodowej. Tak czy inaczej są ludzie, którzy potrafią flirtować tak umiejętnie, że nie sposób nie podziwiać ich kokieterii. Który ze znaków zodiaku jest najbardziej zalotny?

Bliźnięta

Może zakochać się od pierwszego wejrzenia! Oprócz wysokiej inteligencji, którą umiejętnie demonstrują i ukrywają, Bliźnięta biegle władają sztuką niewerbalnego uwodzenia. Wszystkie ich gesty, mimika, postawy mają na celu przyciąganie i podbijanie płci przeciwnej. Umiejętnie podkreślają swoje mocne strony, więc kiedy ludzie po raz pierwszy spotykają Bliźnięta, pozostają oszołomieni i absolutnie zafascynowani. Ten znak często mimowolnie flirtuje, prawie podświadomie. Wizerunek kokietki jest z nimi tak silnie kojarzony, że same czują się nieswojo, jeśli nie przyciągają uwagi innych.

Lew

Zawsze potrzebują widzów, nawet jeśli siła ich daru uwodzenia jest skierowana na jedną konkretną „ofiarę”. W końcu nie ma nic złego w fakcie, że wszyscy się w nich zakochają. Należy przyznać, że Lew ma wszystko, co może podbić każdego: są charyzmatyczni, ambitni, mają świetne poczucie humoru i zawsze dbają o swój wygląd. Naruszenie etykiety lub niewłaściwe słownictwo jest poniżej ich godności. Dlatego, aby podbić wielbicieli nie muszą nawet podejmować znacznych wysiłków: Lwom wystarczy po prostu być. Cóż, może jedynie trochę napuszyć grzywę.

Skorpion

Kłują swoim wdziękiem: ostre, celne i co najważniejsze - szybkie! Skorpiony od pierwszych sekund rozumieją, gdzie rozmówca ma „miękkie” miejsce i zawsze uderzą pewnie - taka jest ich strategia uwodzenia. Jednak umiejętnie posługują się dotykiem: lekkim i ulotnym, ledwo wyczuwalnym, sprawiają, że „ofiara” czuje się wyjątkowo. Zalotnie „mrugając oczami”, Skorpion skupia na sobie całą uwagę rozmówcy.

Wodnik

Dla większości Wodników flirt jest reakcją obronną. Kokieteria i dowcip ratują je przed wieloma złymi sytuacjami i kłopotami, w których często znajduje się ten niespokojny znak. Rzadko używają flirtu do uwodzenia, jeszcze rzadziej do randek. Zawsze wolą od razu budować osobiste relacje. Jednak partner Wodnika będzie musiał pogodzić się z faktem, że dla wszystkich wokół będzie po prostu kochany: sprawiał komplementy, uśmiechał się szeroko, mrugał, żartował i zachowywał się, jakby „nie był żonaty przez ostatnie dwadzieścia lat”.

Strzelec

Ich kokieteria jest tak prosta, jak dwa razy dwa: są radośni i beztroscy, nie podbijają innych. Czasami wydaje się, że Strzelec może znaleźć wspólny język z absolutnie każdą osobą i zakochać się w każdym. Jaki jest sekret Strzelca? W swojej miłości do życia nie ma czasu na przemyślenie strategii! Jego zaraźliwa radość i optymizm zastępują mu wszelkie techniki flirtowania.

Główne zdjęcie: volkovysk.by