Ciemność nie śpi! Ukryta jest w gęstych lasach, w głębi najbardziej nieprzeniknionych bagien, na dnie wąwozów. Tam, gdzie światło słoneczne nie dociera, źli mroczni magowie plotą swoje zaklęcia, aby nas skrzywdzić...

Nie jest do końca jasne, dlaczego mieliby to robić i w ogóle, dlaczego trzeba było wspinać się na takie wysokości, na których samoloty latają szybciej niż dźwięk... Ale to są drobiazgi i nikomu o nich nie powiemy, prawda?

Ale poważnie, nie wszyscy ludzie tak bardzo boją się tych magicznych problemów. Mają bardzo silny system ochrony z natury, który nie boi się złych oczu i przekleństw.

Dużo zależy od znaku zodiaku, choćby dlatego, że przedstawiciele niektórych znaków są częściej silniejsi energetycznie niż cała reszta.

Oczywiście jeżeli jakiś czarownik rozgniewa się, żadna ochrona nie będzie dla niego przeszkodą. Ale z doświadczenia powiem, że bardzo trudno jest stracić panowanie nad sobą do tego stopnia, że praktykujący zacząłby tworzyć mroczną magię.

Byk to znak zodiaku, którego przedstawiciele mają silną energię i charakter. Mało ich obchodzą różne bzdury o czarnej magii.

A jeśli zdarzy się, że zostaną zauroczeni, urok szybko mija. Nie ma w tym wielkiej tajemnicy, dzieje się tak dzięki silnej energii posiadanej przez przedstawicieli tego znaku.

Ale oczywiście sprawa nie ogranicza się do samej energii. Charakter osoby również odgrywa bardzo ważną rolę.

Zgadzam się, że bez względu na to, jak skarcili lub chwalili Byka, jego charakter pozostaje silny. Często dzięki niemu udaje im się rozwiązywać problemy. Również dzięki niemu negatywna energia nie trzyma się Byka długo, on je po prostu zwycięża.

W przeciwieństwie do wszystkich innych znaków, Lew jest najlepiej chroniony przed wszelkiego rodzaju istotami, które lubią lgnąć do ludzi. Nie jest z nimi łatwo.

Zdolność Lwa do znalezienia wspólnego języka nie jest zaskakująca. Można powiedzieć, że przedstawiciele tego znaku mają wszelkiego rodzaju tajemne istoty na krótkiej smyczy.

Mogą łatwo dojść do porozumienia z istotami z innego świata, przy pomocy kilku niezbyt przebiegłych rytuałów mogą same przywołać duchy przodków lub zrobić coś w tym stylu.

Nic dziwnego, że dzięki ich intuicji i ochronie drobiazgi po prostu nie są problemem przedstawicieli tego znaku.

Koziorożec jest w stanie wykorzystać i moc światła i pokusę ciemności. Z natury jest bardzo odporny na wszystko co obce.

Nie chodzi nawet o silną energię czy mistyczne prawa wszechświata, chodzi o samych przedstawicieli tego znaku, ich charakter. Wszystko jest proste, gdy Koziorożec tego potrzebuje, robi, osiąga, ucieleśnia...

Nie przejmują się osobami które w czasie ich drogi próbują ronić im wstręty lub krzywo na nich patrzeć. Spowodowane jest to tym, że Koziorożec jest zawsze czymś zajęty i nie zwraca uwagi na małe przeszkody.

Wydaje się to banalne i proste, ale jako praktykujący powiem, że taka postawa jest jednym z najpotężniejszych rodzajów obrony. Oczywiście, jeśli ktoś celowo coś reżyseruje, to takie podejście nie zadziała. Ale może pomóc w innych sytuacjach.

Główne zdjęcie: google.com