Zdaniem niektórych sposób, w jaki łączą się nam linie na dłoniach może nawet decydować o tym, jak będzie przebiegało nasze życie. Jesteście ciekawi, jak to możliwe? W takim razie zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem.

Są równe

foto: lolmania.eu

Jeśli linie na naszych dłoniach łączą się ze sobą w sposób równy oznacza to, że jako człowiek jesteś bardzo stonowany i wyrozumiały dla innych. W życiu kierujesz się przede wszystkim dobrocią i tego samego wymagasz od innych. Z kolei ewentualne problemy starasz się rozwiązać w sposób spokojny i po dokładnym przemyśleniu. Można powiedzieć, że masz plan na każdą sytuację.

Jesteś także wytrwały i konsekwentny w swoim działaniu – kiedy podejmiesz jakąś decyzję, zostaniesz przy niej chyba że do jej zmiany zmuszą cię skomplikowane i niezależne od Ciebie okoliczności. Kiedy już decydujesz się posłuchać innych, to tylko bardzo bliskich znajomych. Masz talent do tego, by wszelkie ryzyko niwelować i przemieniać je w szansę. Wykorzystuj ten fakt częściej, a Twoje życie stanie się niemal perfekcyjne.

Prawa linia jest wyżej od lewej.

foto: lolmania.eu

Jeśli dostrzegłeś u siebie taki zarys linii, oznacza to najprawdopodobniej, że jesteś osobą ambitną i wytrwałą. Kiedy wybierzesz dla siebie jakiś cel, dążysz do jego realizacji za wszelką cenę, niezależnie od oczekiwań i poglądów innych. Jednocześnie nigdy nie przekraczasz linii – nie obrażasz innych swoimi działaniami. Nigdy się nie poddajesz i wierzysz w lepszą przyszłość dla siebie i swoich bliskich.

Jedyną rzeczą, jaką stawiasz wyżej od ambicji są właśnie najbliżsi – dla miłości jesteś w stanie zrobić wszystko. Można powiedzieć, ze obie te wartości wzajemnie się dla Ciebie uzupełniają – mając wsparcie rodziny i przyjaciół pewniej kroczysz po ścieżce kariery.

Lewa linia jest wyżej od prawej.

foto: lolmania.eu

Jeśli po złączeniu dłoni odkryłeś, że lewa linia jest wyżej od prawej znaczy to, że masz w sobie coś wojowniczego – chcesz osiągać coraz większe sukcesy, poprzeczkę stawiasz sobie z każdym dniem coraz wyżej. Czasami może niestety mieć to negatywny wpływ na Twój związek – jeśli masz jakiekolwiek podejrzenia, że tak się dzieje, postaraj się nie przywiązywać tak dużej wagi do pracy, a z pewnością bardzo szybko poprawi się między wami.

Jesteś osobą żywiołową, przebojową i towarzyską. Ludzie uwielbiają cię słuchać, a ty kochasz spędzać z nimi czas. Być może cenisz nawet przyjaźń wyżej od miłości. Nie ma w tym nic złego, ale pamiętaj o tym, by od czasu do czasu odsapnąć od wszystkiego i zorganizować sobie krótkie (lub długie) wakacje w wymarzonym miejscu.

Główne zdjęcie: lolmania.eu