Nie każda kobieta może stać się muzą dla swojego mężczyzny. Stać się jedyną, która nawet z najbardziej przeciętnego człowieka będzie w stanie uczynić króla.

Takie zadanie wymaga od kobiety dużej inteligencji, logicznego myślenia i przebiegłości. Powinna to być samica lisa, zdolna porwać kurczaka i ukryć się w norze na czas.

Jeśli przyjrzysz się małżonkom silnych i odnoszących sukcesy mężczyzn, zauważysz, że zawsze stoją trochę za ich plecami. Zwłaszcza jeśli mężczyzna zbił fortunę i zasłużył sobie na miano głowy rodziny w małżeństwie.

Ta pozycja inteligentnej kobiety jest zrozumiała - ukrywa się w cieniu swojego ukochanego mężczyzny, ciesząc się jego zwycięstwami. W końcu warto przyznać, że normalny mężczyzna nie może żyć bez kobiety.

Cała odpowiedzialność za rodzinę spada na kruche ramiona kobiet. Od niej zależy, kim zostanie mężczyzna i jakie dzieci będą dorastać w tej rodzinie.

Kobieta jest w stanie przywrócić do życia mężczyznę straconego dla wszystkich i uformować z niego dobrą głowę rodziny. Zdarzają się sytuacje, w których kobieta staje się dla mężczyzny negatywną muzą, wprowadzając go w alkoholizm, pasożytnictwo i inne plugastwa, które prowadzą do rozpadu osobowości.

Nawet najbardziej pracowity i schludny mężczyzna, zakochany w negatywnej muzie, po kilku latach wspólnego życia może stać się typem aspołecznym.

Na kobiecie dosłownie trzyma się wszystko. Współczesne młode damy powinny to rozumieć.

Pijący ojciec rodziny nie jest taki zły, ale jeśli matka pije, kłopoty dotkną całą rodzinę. Kobieta-muza jest w stanie „otworzyć” mężczyznę i zainspirować go do trudnych czynów, o których wcześniej bał się myśleć.

Jest nie tylko sprytną manipulatorką, ale także szarym kardynałem rodziny. Kobieta - muza myśli przede wszystkim o dobrobycie swojej rodziny, o zdrowiu męża i dzieci.

Astrolodzy identyfikują 4 znaki zodiaku, kobiety spod których mogą inspirować mężczyzn do robienia niezwykłych rzeczy.

Kobiety spod znaku Raka osiągną to, czego chcą, bez względu na to, ile je to kosztuje. Przedstawicielki tego znaku mają specjalną taktykę postępowania z mężczyznami, wypracowaną przez lata i zasugerowaną przez ich ukochaną mamę.

Nie wpadną w histerię i nie zasypią swojego ukochanego mężczyzny roszczeniami. Kobiety spod tego znaku czerpią informacje z różnych źródeł i nigdy nie przegapią sytuacji korzystnych dla rodziny.

Cicho i czule popychają swojego mężczyznę do poważnych i trudnych działań. Warto zauważyć, że kobiety Raki zawsze stawiają na swoim.

Panny „rozpływają się” w ukochanej osobie, ale zawsze trzymają rękę na pulsie. Przedstawicielkom tego znaku brakuje delikatności i pochlebstw, aby dostać to, czego chcą od mężczyzny.

Za tym naprawdę tęsknią. Kobiety te myślą strategicznie i mają dar przewidywania wyniku sprawy.

Mężczyzna, kilkakrotnie przekonując się o poprawności przepowiedni Panny, zaczyna im w pełni ufać i słuchać ich rad. Dzieje się tak tylko w przypadku, gdy mądra Panna może zrobić diament z wątłego małego człowieka i zainspirować go do robienia niezwykłych rzeczy.

Kobiety Wagi mają zupełnie inną taktykę od Panien. Przedstawicielki tego znaku genialnie grają na emocjach zakochanego mężczyzny.

W dawnych czasach mówiono - „chodzi po sznurku jak jałówka”. Kobiety Wagi potrafią zamienić mężczyznę w posłuszną jałówkę, która spełni ich zachcianki.

Mężczyzna oczywiście nigdy nie zgadnie, że jest uzależniony. Uczucie i pasja nie pozwolą mu tego zacząć podejrzewać.

Kobiety Skorpiony zajmują czołowe miejsce na liście muz, które mogą zainspirować mężczyznę do robienia niezwykłych rzeczy. Dobro i zło są tak pięknie połączone w tych kobietach, że spotkany mężczyzna rzadko może je ominąć.

Skorpiona nic nie kosztuje, aby zdobyć człowieka, zawładnąć jego umysłem i ciałem. To one są w stanie zrobić dobrze prosperującego potentata, głowy rodziny z przegranego.

Główne zdjęcie: google.com