Istnieją modele fryzur, które zawsze wyglądają na trafne. Wśród nich są fryzury z „francuskim” szykiem. Dojrzałe paryżanki nie noszą ekstrawaganckich fryzur, ich fryzury wyglądają dość szaro. Wiedzą jednak, jak sprawić, by wyglądały kobieco. Przede wszystkim jest to lekkie, naturalne zaniedbanie. Ktoś powiedział (chyba Chanel): „Włosy powinny być takie, jakbyś niedawno wyskoczyła z ramion ukochanego mężczyzny”.

Fryzury do włosów blond

Przede wszystkim kilka słów o modnej palecie kolorów włosów 2020. Ogólnie można powiedzieć, że tendencja przesunęła się w kierunku natury. Jadowite kolory są już nieaktualne.

MODNE KOLORY WŁOSÓW 2020

  • Miodowy blond.
  • Karmelowy blond.
  • Różowawy blond (różowe złoto).
  • Wszystkie odcienie jasnobrązowego.
  • Popielaty srebrny

Poniżej możesz zobaczyć fryzurę, którą często noszą dojrzałe Francuzki. To krótki bob, lekko zakrywający uszy (za włosami można obcinać tak, aby tył głowy miał okrągły kształt). Włosy są krótsze z przodu, ale nie ma grzywki. Zamiast tego boczne pasmo jest lekko niedbale odłożone na bok i pozostaje żywe, ruchome. Zwróć uwagę na modny kolor włosów: karmelowy blond.

foto: google.com

Ten sam model, ale włosy są luźniej ułożone. Tutaj wygląda tak, jakby kobieta wyrwała się z objęć ukochanej osoby. Naturalne zaniedbanie to francuski szyk.

foto: google.com

To także karmelowy odcień blond, ale w jaśniejszej wersji.

foto: google.com

A tutaj włosy są farbowane na miodowy blond. Fryzura z otwartym czołem zawsze wygląda inteligentnie i szlachetnie. Będzie pasować do kobiet o pięknym czole i ładnej owalnej twarzy.

foto: google.com

Fryzury do brązowych włosów

MODNE KOLORY WŁOSÓW (KONTYNUACJA)

W przypadku ciemnych włosów:

  • Ciemny kasztan.
  • Czekolada.
  • Ciemny cynamon.
  • Ciemna wiśnia.
  • Niebiesko-czarny

Oto ta sama zasada fryzury, jak na początku. Przednie pasma są krótsze i czesane na bok, dzięki czemu są ruchome. Stwarza to lekkie zaniedbanie i to ono nadaje uroku.

foto: google.com

Popularne są kolory włosów z głębokimi refleksami wiśni i wina.

foto: google.com

Fryzury dla włosów siwych

WIECZNY SPÓR: NOSIĆ WŁOSY SIWE CZY FARBOWANE?

We wszystkich artykułach o fryzurach komentatorzy budzą kontrowersje. Niektórzy są pewni, że siwe włosy trzeba ufarbować. Inni argumentują z taką samą gwałtownością, że siwych włosów nie należy farbować. Każdy komentator uważa swoją opinię za jedyną słuszną, nie dając przeciwnikowi prawa do myślenia inaczej.

Popielato-srebrne odcienie włosów są nadal aktualne. Kolor może być siwy lub przyciemniony.

foto: google.com

Asymetria pozostaje w modzie. W tej fryzurze dłuższa część boczna jest zawinięta, co nadaje jej miękki i kobiecy wygląd.

foto: google.com

JAK UZYSKAĆ ​​EFEKTYWNĄ SZAROŚĆ

Używaj specjalnych szamponów do siwych włosów. Dzięki nim siwe włosy ulegają przemianie. Szampony te poprawiają strukturę siwych włosów, niwelują zażółcenia i porowatość, nadają włosom miękkość i blask.

foto: google.com

Możesz lekko zabarwić siwe włosy za pomocą ziół.

SZARY TONING Z RUMIANKIEM, LIPĄ

Kwiaty lipy dają miodowy odcień, rumianek - złoty. Na 1 szklankę wrzącej wody potrzebujesz 4 łyżki ziół (z górką). Parz w termosie przez 1,5 godziny. Następnie odcedź i na gorąco nałóż na włosy. Załóż plastikową czapkę i ciepły szalik na wierzch. Pozostaw na 1-2 godziny. Następnie spłucz (bez szamponu). Napar ziołowy tonizuje, poprawia i leczy włosy.

Główne zdjęcie: google.com