O Scarlett Johansson marzą miliony mężczyzn na całym świecie. Uroda i talent tej gwiazdy są nieustannie podziwiane w sieci. Scarlett nazywana jest jedną z najpiękniejszych kobiet w Hollywood. Ta aktorka stała się sławna na całym świecie dzięki swoim niesamowitym i niezapomnianym rolom.

foto: prostolike.net

Z pewnością wielu z was jest fanami kreatywności tej blondynki. Fashionistki próbują naśladować Scarlett absolutnie we wszystkim, uważając Johansson za ikonę stylu i piękna. Jednak gwiazdy to też ludzie. Gwiazdy mają prawo do wytchnienia.

foto: prostolike.net

Niedawno paparazzi przyłapali Scarlett przy wyjściu ze sklepu. Kobieta pojawiła się przed fotografami w bardzo skromnej kreacji: beżowym swetrze, czarnej spódnicy i wygodnych kapciach.

foto: prostolike.net

Scarlett, sądząc po tych zdjęciach, dała sobie dzień wolny, rezygnując z makijażu i stylizacji. Obraz diwy nie spodobał się jej fanom. „Dojarka z Khatsapetovka”, „Zapomniała umyć włosy”, „Co to za spódnica?”.

foto: prostolike.net

„I najwyraźniej pożyczyła ubrania od swojej babci”, „Taka naturalna”, „Ale wygodne”, „A mi się podoba: wygodne i słodkie”, „Piękna kobieta”, „Piękna w każdej kreacji” - pisali internauci. Co powiesz na to, drogi subskrybencie? Spodobał Ci się wizerunek aktorki?

foto: prostolike.net

Główne zdjęcie: prostolike.net