Brytyjska rodzina była bardzo zaskoczona, gdy usłyszała dziwny dźwięk w domu w środku nocy. Wszystko wydarzyło się 15 lipca, kiedy Batlerowie z angielskiego miasta Borton Green spokojnie odpoczywali w swoich łóżkach.

foto: lemurov.net

Najmłodsza córka Anna usłyszała dziwne dźwięki. Dziewczyna była zaniepokojona, więc przekonała rodzinę, by zaczęła szukać źródła dźwięku. To była zła decyzja! Okazało się, że dom Batlerow okupowały tysiące niebezpiecznych dla człowieka owadów - pszczół.

foto: lemurov.net

Anna zauważyła pierwsze owady, gdy zaczęła przeszukiwać kuchnię. Przestraszona dziewczyna wybiegła z pokoju i zamknęła drzwi, ostrzegając swoich bliskich o niebezpieczeństwie. Ale nie można było całkowicie zignorować nieoczekiwanych skrzydlatych gości.

foto: lemurov.net

Najpierw rodzina zaczęła się zastanawiać, skąd się wzięły te owady. Okazało się, że wleciały do domu przez komin, szukając odpowiedniego miejsca na budowę ula.

Batlerowie przez długi czas nie chcieli wzywać służby ratowniczej, ponieważ współczuli rzadkim skrzydlatym stworzeniom. Przez pięć dni nawet nie wchodzili do kuchni. Ale wkrótce stało się to niewygodne, więc pani Butler zdecydowała się działać.

foto: lemurov.net

Kobieta zdała sobie sprawę, że w nocy owady, podobnie jak prawdziwi właściciele domu, zasypiają. Dlatego zaczęła je zbierać w ciemności, wkładając najpierw do słoika, a następnie do dużego kartonowego pudełka. W rezultacie Batlerom udało się pozbyć intruzów, nie wyrządzając im żadnej krzywdy.

Główne zdjęcie: lemurov.net