Bieda to globalny problem na tym świecie, który często powoduje frustrację i ból serca. Są jednak wśród nas osoby, które udowadniają, że wiele w życiu można zmienić, jeśli nie stracimy nadziei i wiary w siebie.

Życie w sierocińcu

Jimel Levon jako dziecko mieszkał z matką w schronisku dla bezdomnych. Ich życie było bardzo trudne, ale młody człowiek nie poddał się i postanowił opanować ciekawy zawód i nauczył się szyć.

Jimel zaczął rozwijać swoje umiejętności w wieku czternastu lat. Pewnego razu stworzył wspaniały strój na bal maturalny swojej dziewczyny.

foto: storyfox.ru

Sukienka została ozdobiona luksusowymi złotymi aplikacjami. Po tym, jak mężczyzna zamieścił zdjęcie swojego dzieła w Internecie, strój stał się popularny. Post mężczyzny był tak wirusowy, że wkrótce został zaproszony do programu telewizyjnego Steve Harvey. Tam Levon opowiedział swoją historię.

foto: storyfox.ru

Początkowo wynik działalności młodego człowieka był dość skromny, ale dzięki popularności zdobytej złotej sukni zamówienia zaczęły napływać w dużych ilościach.

W ten sposób młody projektant stopniowo stał się znany i zaczął odnosić sukcesy. Jimel łączył pracę ze studiami na uniwersytecie w Atlancie.

foto: storyfox.ru

Mężczyzna przez całe życie próbował wyciągnąć rodzinę z trudnej sytuacji finansowej. Już w szóstej klasy zaczął pracować dorywczo, na przykład odśnieżając ulice.

Levon nie chciał żyć w biedzie i zrobił wszystko, aby podnieść swój status.

Komentarze

Każdy, kto słyszy o historii Jimela, jest zachwycony jego ciężką pracą i siłą woli, nazywając jego dzieła prawdziwymi dziełami sztuki.

foto: storyfox.ru

Wiele osób jest dumnych z utalentowanego mężczyzny, który sam osiągnął wszystko.

foto: storyfox.ru

Jimel stał się przykładem zwycięstwa nad trudnościami życiowymi.

Główne zdjęcie: storyfox.ru