Ludzie nie są odporni na kłopoty. Ale niektórzy popadają w kłopoty w sposób nie do pozazdroszczenia. O tym, jakie znaki zodiaku ryzykują i idą do przodu, pomimo okoliczności - w artykule poniżej.

Baran

Baran uwielbia przygodę. Osoby urodzone pod tym znakiem to „energiczne wampiry”, często wpadają w epicentrum konfliktów. Są dosłownie wszędzie tam, gdzie są kłopoty. Cud się stanie, jeśli Baran nie będzie się z nikim kłócił w ciągu dnia. Impulsywni, mają tendencję do obwiniania innych ludzi. Kobiety - długo chodzą na zakupy i starannie wybierają rzeczy. Nie zapłacą za towar kiepskiej jakości i nie modny, nie planują z wyprzedzeniem wyjazdów do centrów handlowych, ale jak się tam znajdą, nie wychodzą bez zakupów.

Ryby

Marzycielskie, dokładnie ułożone umysłowo, nadmiernie nieostrożne, zwłaszcza jeśli piją napoje alkoholowe. Ryby to jednostki o silnej woli: natychmiast przekonują i narzucają swój punkt widzenia. Są pragmatyczne, cyniczne i wyrachowane. Ryby nie lubią kompromisów, do końca wolą bronić swoich interesów lub punktu widzenia. Ryby nie ujawniają emocji i przeżyć, wierząc, że jest to demonstracja słabości. Potrafią wziąć odpowiedzialność za nieznajomego. Ryby muszą uważać na kwestie finansowe, ponieważ inwestują w utopijne projekty. Kobieta-Ryba nie przejdzie obok nowości na wieszakach, wszystko przymierzy i czerpie z tego prawdziwą przyjemność. Niestrudzenie chodzą na zakupy godzinami.

Panna

Idealiści nie postrzegające świata racjonalnie. Porządek i samodyscyplina mają pierwszeństwo przed uczuciami. Panny są uważne od urodzenia i są przekonane, że widzą więcej niż inni. Dla Panny świat jest szary i bezosobowy, a porządek świata daleki jest od doskonałości. Twierdzą, że myśli są materialne, a negatywne emocje są łatwiej dostrzegalne niż pozytywne. Panny to doskonały przykład tego, jak nie trzeba robić, bo wszystko, o czym myślimy, się spełnia. Panny są sentymentalne, często dramatyzują wydarzenia, a po deszczu nie zauważają jasnego słońca. Empatia jest w pewnym stopniu nieodłączna u każdego, ale takie komunikaty nie wpływają na dobry nastrój. Panny są rozrywane na kawałki i tracą się w życiu. Panna jest pod auspicjami Merkurego - ci ludzie są towarzyscy i wyróżniają się wysoką inteligencją.

Kobieta to znak stylowy. Bez towarzysza godzinami chodzi i wybiera towary, spokojnie wydaje duże sumy na nowe buty lub 100 gramów sera. Ta miłość do zakupów pozostaje dla wielu niezrozumiała.

Wodnik

Wodnik to znak uparty. Przedstawiciele tego znaku niestrudzenie udowadniają swoją niewinność innym. W tym celu są gotowi zużyć całą swoją siłę i energię. Wielu Wodników nie akceptuje tego, co im się nie podoba. Postawili na swoim i nawet jeśli sytuacji nie da się zmienić, chcą udowodnić, że jest inaczej. Całe ich życie to seria pojedynków. Nie przejmują się zbytnio, że ich opinie nie pokrywają się z opiniami innych. I nawet jeśli Wodnik nie przekonał kogoś że jest inaczej, nadal pozostanie wierny sobie. Wierzą, że los każdego człowieka zależy od niego samego. Robiąc głupie rzeczy, Wodnik napotyka różne problemy, których nie może później rozwiązać.

Byk

Byk pragnie komfortu i przyjemności we wszystkich dziedzinach życia. Są samolubni, co jest przyczyną wielu problemów. Wielu z nich jest przekonanych, że są najpiękniejsze, zręczniejsze, inteligentne itp. W rzeczywistości Byk cierpi na narcyzm, chorą dumę i ambicję. Nie chcą się poddać, nawet jeśli jest logicznym wyjściem. Poszukując harmonii, Byk zapomina o swojej dumie. Jeśli dostrzegą punkt widzenia innej osoby i zrozumieją, że świat nie należy tylko do nich, będą mogli uczynić swoje życie jasnym i interesującym. Eliminując te cechy, można by uniknąć wielu problemów.

Główne zdjęcie: gurni.ru