Małe dzieci wydają na nieporadne, ale czasami pokazują prawdziwe cuda wdzięku i plastyczności. Trudno to sobie wyobrazić, ale trzyletnia dziewczynka tańczy tak, że z zachwytu pojawiają się łzy w oczach.

Jej rówieśnicy jeszcze nie nauczyli się dobrze chodzić, a ta dziewczynka tańczy w tak, jak nawet jej rodzice nie potrafią. Talent jest widoczny od najmłodszych lat, najprawdopodobniej bohaterka tego filmiku zostanie tancerką.

Niezła kariera dla młodej ślicznotki.

Można bez końca patrzeć na tę dziewczynkę, jej emocje są tak szczere i słodkie.

Ona nie spieszy się, by wszystkim się spodobać, ale nie może się oprzeć, gdy słyszy irlandzką muzykę – natychmiast się zmienia, ożywa i nie sposób nawet zobaczyć, co robi ze swoimi silnymi nóżkami.

Jej taniec jest po prostu wspaniały. Trzylatka porusza się po mistrzowsku.

Niewiele się oczekuje po dzieciach – jeśli ruchy są w jakimś stopniu skoordynowane, jeśli dziecko nie spadło, to już jest dobrze. Ukłon, brawa, darmowe lody.

Jednak ta dziewczynka obala stereotypy, jej taniec podbija serca widzów.

Ten, który nauczył ją takich ruchów, jest prawdopodobnie utalentowanym nauczycielem i choreografem. Większość trenerów nie chce nawet słyszeć o zajęciach z dziećmi poniżej trzeciego roku życia, a ta mała dziewczynka jest naprawdę dobrze wyszkolona.

Rodzice bardzo ją kochają, nie żałują siły i czasu na jej rozwój, a dziewczynka wygląda na szczęśliwą, gdy ma okazję zatańczyć.

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: optim1stka.ru