Zawsze łatwo jest nam komunikować się z ludźmi, którzy rozumieją dziwne żarty, starają się nie dostrzegać niczego nagannego w mało pozornie słusznych czynach itp. Tak, to naprawdę bardzo proste.

Ale każda taka osoba ma swoje własne powody takiego zachowania. Jedni chowają za nim niepewność do siebie, inni wręcz przeciwnie, rzucają w ten sposób wyzwanie całemu światu, a inni są po prostu „gruboskórni”.

Wszyscy ludzie mają granice, których nie należy przekraczać. Co więcej, jeśli dość łatwo jest pogodzić się z osobowością porywczą, o wiele trudniej jest pogodzić się z osobami cierpliwymi.

Czy pamiętasz przysłowie „Cicha woda brzegi rwie”? Jest świetna dla ludzi kochających spokój. Najlepiej nie sprawdzaj granic tego, co jest dozwolone.

Cierpliwość to cecha charakteru, która zwykle pojawia się od urodzenia. W wieku dorosłym trudno jest ją wychować w sobie. Jak wiecie, charakter w dużej mierze zależy od położenia planet w momencie narodzin.

O niektórych można powiedzieć, że rzadko się obrażają, ale jeśli już do tego dojdzie, to na długo i poważnie.

Byk z natury nie jest drażliwy. Zachowuje spokój w większości sytuacji.

Jeśli jednak jest wściekły, lepiej ukryć się wszystkim, którzy są w pobliżu. W przeciwnym razie zostaną zburzone z powierzchni Ziemi.

Aby temu zapobiec, nie należy „dotykać” jego rodziny. Rodzina i przyjaciele są święci dla Byka. Nie wolno ich nikomu urazić.

Po kłótni Byk może przywrócić dawne relacje tylko w wyjątkowych przypadkach. I to nie jest kwestia pragnień.

Tyle, że incydent za każdym razem wyskakuje w pamięci. Zgadzam się, niemożliwe jest utrzymanie dobrych relacji z człowiekiem, co minutę myśląc o jego poważnym przewinieniu.

Lew słusznie uważany jest za najbardziej dumny znak wśród pozostałych. Szacunek dla ludzi jest dla niego kluczowym pojęciem.

Druga strona medalu to hojność. Lew wybacza winnym. Uważa ich za słabych na duchu i postrzega ich prawie jak dzieci lub świętych głupców, którzy sami nie wiedzą, co mówią.

Możesz obrazić Lwa, raniąc jego dumę. Ten znak ma bardzo potężne ego.

Jeśli Byk nie będzie tolerował obelg do drugiej połówki, ponieważ ją kocha, to Lew, ponieważ ukochana lub ukochany jest jego osobistym wyborem.

Koziorożec to znak, który nie zauważa obrazy, ignoruje je. Ci, którzy urodzili się w tej konstelacji, wyróżniają się racjonalnym myśleniem i rzadko dają upust emocjom.

Nie oznacza to, że ich nie mają, po prostu nie uważają za konieczne ich wyrażania lub w ogóle nie chcą się martwić. To jedyny znak, który „wysiłkiem myśli” może skleić złamane serce.

Jeśli tak się stanie, że bardzo obrazisz Koziorożca, uwierz mi, jego umysł będzie w stanie wszystko ułożyć w taki sposób, że nie będzie już można mu przeszkodzić. Najprawdopodobniej zostaniesz wykluczony z jego kręgu społecznego.

Wodnik to ciekawy znak, nieco tajemniczy, atrakcyjny i bardzo kochający wolność. Trudno go urazić, bo bierze wszystko za przyjacielski żart.

Jeśli jednak Wodnik uzna, że ​​został obrażony, relacja straci dla niego wszelkie znaczenie. Ciekawe, że przyjaciele i znajomi tego znaku zwykle znają granice tego, co jest dozwolone, chociaż nikt im o tym nie powiedział.

Wodniki rzadko martwią się o zerwanie relacji z winowajcom. Taka sytuacja może powodować ból już w starszym wieku i rzadziej w wieku dorosłym, kiedy osoba urodzona pod tym znakiem zostawia w przeszłości łatwy stosunek do życia i już się ustatkuje.

Główne zdjęcie: google.com