Skrupulatne badanie wszystkich przedstawicieli kręgu zodiakalnego przez znanych astrologów dało wynik: nazwano 2 najbardziej oporne znaki.

Strzelec

Prosty i niezdolny do przystosowania się do środowiska Strzelec nie owija w bawełnę, gdy próbujesz narzucić mu swoją opinię. Jeśli próbujesz mu rozkazać, w ciągu kilku sekund zobaczysz wszystkie jego negatywne cechy. Nie wykorzysta swojego uroku i z pewnością nie przemówi do Ciebie miękkim i delikatnym głosem. Usłyszysz taką naganę, że będziesz chciał ukryć się przed jego gniewem.

A jednak Strzelec ma czułe punkty, dotykając których możesz wprowadzić jego w pozytywny nastrój. Niedostrzegalnie i bardzo ostrożnie przekazuj mu informacje i staraj się doprowadzić do tego, żeby myślał że los całej ludzkości zależy tylko od niego. Ambicja Strzelca jest jego słabą stroną i tylko przy pomocy przebiegłych manipulacji tym znakiem zodiaku możemy z nim osiągnąć pożądane rezultaty.

Ryby

Uparte i nieprzeniknione Ryby nie będą pływać w niespokojnych wodach. Jeden z najbardziej „śliskich” znaków zodiaku po mistrzowsku gra z tymi, którzy próbują je okiełznać. Spokojnie zniosą władczy ton, a nawet obiecają spełnić wszystkie Twoje wymagania. Jeśli odwrócisz się do nich plecami, natychmiast zrobią wprost przeciwnie. Jest to szczególnie trudne dla tych, którzy związali swoje życie z Rybami. Puste obietnice to najbardziej nieprzyjemna cecha przedstawiciela tego znaku zodiaku.

Nie układa im się dobrze w życiu zawodowym. Ryby jako zarządzający osiągną wielkie sukcesy, ale ich podwładni nie. Trudno jest im wykonywać polecenia innych, a ich ogromne ego cierpi kiedy muszą wykonywać polecenia innych.

Główne zdjęcie: sm-news.ru