Piękna Elizabeth Taylor stała się światową gwiazdą w czasach, gdy ludzie nie byli przyzwyczajeni do korzystania z usług chirurgów plastycznych. Wówczas artyści nie powiększali ust ani nie używali implantów, a po prostu podkreślali swoje naturalne piękno.

Niewiele osób wie, ale Elizabeth stała się pierwszą gwiazdą, która otrzymała wynagrodzenie za rolę w kwocie 1 000 000 dolarów. To właśnie na taką kwotę oszacowano rolę Kleopatry, którą wiele osób pamięta do dziś. Wizerunek aktorki nadal jest z nią związany.

W większej mierze gwiazda stała się legendą właśnie ze względu na jej ówczesny wygląd. Była tak oryginalna i piękna, że ​​Elizabeth była proszona o usunięcie makijażu, nawet gdy była całkowicie naga. Stało się to podczas kręcenia filmu „Powrót Lassie”

Jej piękna nie da się opisać słowami!

foto: storyfox.ru

Kobieta, która stała się twarzą całej epoki.

foto: storyfox.ru

Jej urody i charyzmy po prostu nie da się przecenić!

foto: storyfox.ru

Nawet zamieniła swoje choroby w cnoty!

foto: storyfox.ru

Och, ten kolor oczu!

foto: storyfox.ru

Miliony jej zazdrościły.

foto: storyfox.ru

Była kochana i szanowana.

foto: storyfox.ru

Przecież takiego piękna nie można przeoczyć!

foto: storyfox.ru

Szybko okazało się, że odpowiedzialna za to była anomalia rozwojowa zwana dystychozą. Okazuje się, że Elizabeth Taylor miała dodatkowy rząd rzęs, dzięki czemu jej wzrok zawsze wyglądał bardziej wyraziście i tajemniczo.

Co więcej, niewiele osób wie, jaki był prawdziwy kolor oczu aktorki. To jedno z najpopularniejszych pytań w różnych wyszukiwarkach. Okazało się jednak, że Elizabeth faktycznie miała niebieskie oczy z fioletowym odcieniem.

Ale w tamtych czasach nie można było po prostu kupić kolorowych soczewek, założyć ich i nosić przez cały dzień. Dlatego takich anomalii nie należy postrzegać jako modyfikacji własnego wyglądu. Szczególnie należy wziąć pod uwagę fakt, że z powodu mutacji Elizabeth cierpiała na wiele chorób.

I nawet pomimo stosunkowo złego stanu zdrowia aktorka zawsze okazywała każdemu niesamowity hart ducha. Była niezłomna, silna i nieugięta. Taylor zawsze dążyła do swojego celu i nie ulegała żadnym słabościom.

Ta aktorka jest zdecydowanie godna szacunku, ponieważ ciężko pracowała przez całe życie. Elizabeth nie poddała się, a nawet potrafiła zamienić własne mutacje genetyczne w cnoty, dzięki którym pokochał ją cały świat!

Główne zdjęcie: storyfox.ru