Jeden z użytkowników portalu społecznościowego Reddit podzielił się ostatnio bardzo interesującą historią. Przez kilka lat był pewien, że w okolicy mieszka pijak, który rzadko wychodzi i nie chce z nikim się komunikować z powodu swojego uzależnienia.

Jak bardzo się mylił. Rok temu dach sąsiada zaczął przeciekać, znalazł fachowca, który zaoferował niską cenę za swoją pracę. Mężczyźni wdali się w rozmowę, a fachowiec powiedział, że obaj jego pradziadowie zginęli podczas Wojny domowej.

foto: lemurov.net

Praca została wykonana i wszyscy zajęli się swoimi sprawami. Sąsiad, który opowiedział tę historię na Reddicie, postanowił wpaść do mężczyzny. Był bardzo zaskoczony. Okazuje się, że mieszkający w okolicy mężczyzna nie jest pijakiem, a bardzo utalentowanym artystą, prowadzącym samotny tryb życia.

Source: youtube.com

Po odejściu dekarza bez przerwy malował obrazy o tematyce wojny domowej, aby oferować je dekarzowi. Aby poczuć klimat tamtych czasów, artysta próbował go nawet odtworzyć za pomocą figurek żołnierzy i manekinów z plasteliny.

Zaskoczenie było niesamowite.

Główne zdjęcie: lemurov.net