Pracownicy z zespołu oczyszczania kanałów w Meksyku zaprzeczają, że potrzebowali pomocy psychologicznej po odkryciu olbrzymiego szczura. Twierdzą, że niczego się nie bali, od razu zdali sobie sprawę, że szczur nie żyje. To że spodnie są mokre – taka praca, w błocie i odchodach!

W przeciwieństwie do robotników miejscowi nie ukrywają, że naprawdę się przerazili

foto: lemurov.ne

Szczura znaleziono, gdy konieczne było wyczyszczenie 22-tonowego korka ściekowego w głównym kanale. W mniejszych rurach ten dziwak by się nie zmieścił. Trzeba było dokładnie umyć szczura wodą z węża, zanim wszyscy odetchnęli z ulgą - to lalka! Ogromna, większa od człowieka, bardzo szczegółowa figura złowrogiego szczura. Szkielet, skóra, pazury, zęby i wyłupiaste oczy - to wszystko zostało specjalnie stworzone, aby przestraszyć. Ale kto to zrobił i dlaczego wrzucił do kanału?

foto: lemurov.ne

Gdy wieść rozeszła się po mieście, pojawiła się niejaka Evelyn Lopez, która natychmiast oznajmiła, że ​​szczur należy do niej. Podobno wiele lat temu wydała dużo pieniędzy i wysiłku, aby zrobić solidnego stracha na wróble na Halloween, ale ulewne deszcze zniszczyły magazyn rekwizytów i szczur również zniknął. Prawdopodobnie ogromne strumienie wody wyrzuciły tę potężną lalkę do kanalizacji. Lopez ze złością wspomniała, że nikt jej wtedy nie pomógł w szukaniu wartościowej rzeczy, więc jest tu pewna sprawiedliwość, że szczur utknął w rurze i utworzył zator, przez który ucierpiała połowa miasta. Jednak nie chciała zabierać tego „drobiazgu”, który przez lata był zanurzony w ściekach. Teraz jest to problem władz miasta.

Gran rata provoca inundaciones en Magdalena Contreras

Esta enorme rata y otras 20 toneladas de basura y residuos colapsaron los desagües de La Magdalena Contreras y contribuyeron con las intensas #inundaciones de las últimas horas en la zona, ocasionadas por las #lluviasCDMX Aquí los detalles. https://www.cdmxpolitico.com/2020/09/mas-de-20-toneladas-de-desechos.html?m=1

Posted by Enrique Serna on Friday, September 18, 2020

Source: facebook.com

Główne zdjęcie: lemurov.net