W bieżącym roku, w końcu pojawiły się pozytywne wiadomości, ale niestety — wszystkie są rozcieńczone goryczą negatywności. Niedawno nasza redakcja dowiedziała się o bardzo popularnym w Japonii psu corgi "Genu", który infekuje publiczność swoją artystycznością i zachowaniem klauna. A potem otworzyła się jego prawdziwa historia, która radykalnie wszystko zmieniła.

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

Gen nie dba o to, czy jest z właścicielami, czy z nieznajomymi, reakcja jest zawsze taka sama — się wygłupiać! Wszystkie corgi są aktywnymi i zabawnymi psami, ale Gen jest ucieleśnieniem tych cech. Ze względu na dużą szybkość działania często "spóźnia się", łapy już pobiegły, a głowa tylko się odwraca. Co generuje wiele komicznych momentów, które są opublikowane na jego stronach w sieciach społecznościowych.

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

5 maja gen skończył pięć lat i jest to wielkie osiągnięcie. Ponieważ szczeniak urodził się śmiertelnie chory, z niewydolnością nerek. Gen jest bardzo szczęśliwy, ponieważ trafił do ludzi, którzy nie szczędzą funduszy na jego leczenie, ale w każdym razie nie przeżyje pełnego życia. Ile dokładnie, nikt nie powie, ale Gen to rozumie. Dlatego stara się żyć, jakby to był ostatni dzień.

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

Pies dużo pije i dużo chodzi do toalety, cierpi na wysokie ciśnienie i okresowo bije w drgawkach. Kto zrozumie, ile z jego konwulsji jest grą, a co jest reakcją na ból? Trzy razy w tygodniu Gen przechodzi dializę, otrzymuje 4 zastrzyki i 6 rodzajów leków. Ma specjalną dietę, ale weterynarze zdołali włączyć tam trochę przysmaków, aby życie Gena było trochę lepsze.

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

Ani sam Gen, ani jego właściciele starają się nie myśleć o tym, co się stanie, gdy on odejdzie. Koncentrują się na dzisiaj i starają się dawać sobie nawzajem maksimum miłości i radości!

Główne zdjęcie: storyfox.ru