Lara Fabian to francuskojęzyczna piosenkarka. Lara do piątego roku życia mieszkała na Sycylii, a następnie w Belgii. Karierę rozpoczęła w wieku 14 lat. Jej ojciec był gitarzystą i w młodym wieku zauważył jej wybitne zdolności wokalne. Studiowała na Konserwatorium w Brukseli. Brała udział w konkursach i wygrywała. Na Eurowizji-88 zajęła czwarte miejsce z piosenką „Croire”.

Dziś chciałbym przedstawić Wam jej wykonanie utworu „Caruso”. Sama kompozycja została zadedykowana wielkiemu włoskiemu śpiewakowi operowemu Enrique Caruso. Została skomponowana przez Lucho Dalla w 1986 roku. Dosłownie od razu piosenka stała się bardzo popularna na całym świecie. Wielu wykonawców włączyło ją do swojego repertuaru. Brzmi niesamowicie w wykonaniu Luciano Pavarotti. Piosenka mówi o cierpieniu mężczyzny, który myśli o swojej śmierci, patrząc w oczy swojej ukochanej dziewczyny.

Myślę, że Lara wykonała to równie dobrze. Pięknie na swój sposób. Dodała do kompozycji kunszt i kobiecy urok. Emocje Lary Fabian pozwalają na świeże spojrzenie na tę wspaniałą kompozycję.

Source: youtube.com

Doskonałe wykonanie. Łapie za duszę. Mam nadzieję, że Ci się spodoba.

Główne zdjęcie: google.com