Te trzy dziewczyny – smutny, ale przewidywalny rezultat tego, że rodzice byli uzależnieni od narkotyków. Urodziły się z wadami, a rodzice nawet nie chcieli nimi się opiekować, zostawiając ich w szpitalu i nigdy o nich nie wspominając. Jak potoczyło się ich życie?

foto: optim1stka.ru

Problemy i decyzje

Gdy rodzice zobaczyli córki, nawet nie zamierzali zabierać ich do domu. Do dzieci z takimi komplikacjami potrzebna jest specjalna opieka i ciągłe wsparcie medyczne. Rodzice nie mieli takich możliwości.

Te syjamskie bliźniaczki miały szczęście. Pewna para szukała dziecka, ale od razu postanowiła adoptować te dziewczynki, opiekować się nimi i zrobić wszystko co w ich mocy dla ich normalnego rozwoju.

foto: optim1stka.ru

Pan i Pani Garrison rozumieli: dziewczynki potrzebują operacji, trzeba je rozdzielić żeby mogły normalnie się rozwijać. Przeprowadzono wszystkie potrzebne badania. Lekarze sugerowali zaczekać przynajmniej 9 miesięcy, aby dziewczynki trochę urosły i wzmocniły się.

foto: optim1stka.ru

Operacja zakończyła się pomyślnie. Przeprowadzona została przez najlepszych specjalistów. Dziewczynki rozwijały się jak zwykłe dzieci. Przy urodzeniu nie można było nawet o tym marzyć. Otrzymały niezależność i przestrzeń osobistą. Na szczęście, wszystkie organy rozwijały się normalnie. Jedyne czego brakowało każdej z dziewczyn to jednej nogi.

Można było to zmienić dzięki sytuacji finansowej rodziców. Przybrani rodzice zainwestowali w protezy nóg nowej generacji, aby córki nauczyły się samodzielnie chodzić. Rodzina kochała bliźniaczki ponad wszystko. Nie zawsze biologiczni rodzice tak kochają swoich własnych dzieci jak ta para.

Jak się potoczył los tych dziewczynek?

Rodzina Jeffa i Daphne ma farmę, na której rosły dziewczynki. Nauczyły się robić wszystko co potrzebne, wzmocniły się fizycznie, miały zdecydowany charakter. Fizycznie różniły się od zdrowych ludzi, ich pracowitość i staranność pomogły pokonać wszystkie niedogodności. Żyją zwykłym życiem, jak wszystkie dzieci, mają hobby i przyjaciół.

foto: optim1stka.ru

Trzecia siostra, która nie jest bliźniaczką syjamską, rośnie razem z nimi. Dziewczyny nie mają nikogo bliższego dla siebie. Są tak różne od siebie! W ich bliskim towarzystwie rośnie gwiazda, chłopczyca i spokojna rozsądna młoda dama.

Rodzice je uwielbiają, ponieważ od dawno chcieli mieć córki. Para już ma trzech adoptowanych chłopców, a Daphne bardzo chciała mieć jeszcze córkę.

Ta rodzina jest wyjątkowa, często można ją zobaczyć w telewizji. Ludzie uwielbiają patrzeć na tę szczęśliwą rodzinę.

foto: optim1stka.ru

Siostrzyczki już mają po 17 lat, są zadowolone z życia i mają pewność co do przyszłości. Rzadko kiedy ludzie urodzeni normalnie tak samo traktują życie, ale trojaczki są pewne: życie jest piękne.

Główne zdjęcie: optim1stka.ru