Później oczywiście przeproszą, ale zepsutego nastroju raczej nie da się poprawić. Niektórzy nie będą prosić o przebaczenie, nawet jeśli sami są winni. Dlatego lepiej jest po prostu dowiedzieć się z wyprzedzeniem, do których znaków zodiaku lepiej nie podchodzić kiedy są w złym nastroju.

Bliźnięta

Tak, wesołe Bliźnięta stają się naprawdę niebezpieczne dla innych. Co więcej, kiedy wszystko się skończy, wymyślą dla siebie sto wymówek, a także uznają Cię za winnego. Zapomną o swoich błędach, ale fakt, że rzekomo doprowadziłeś ich do załamania nerwowego, na pewno zostanie zapamiętany. Zemszczą się, bardzo wyrafinowanie i pomysłowo. Przynajmniej będą próbowały zepsuć twoją reputację, rozpowszechniając kompromitujące plotki.

To jest właśnie główne niebezpieczeństwo złych Bliźniąt. Inne znaki zodiaku zemszczą się i zapomną. Bliźnięta pamiętają wszystko. I niczego nie zapominają.

Na szczęście rzadko są w złym nastroju. A rozpoznanie tego jest niezwykle proste - jeśli Bliźnięta milczą i myślą o czymś, a na ich twarzy nie ma zwykłego półuśmiechu, lepiej nie podchodź.

Panna

Panny starają się nie wpadać w zły nastrój. Ale czasami to się nie udaje. I biada temu, kto w takim stanie je zaczepi. Panny nie będą walczyć - po prostu jasno wyjaśnią osobie, dlaczego jest nieistotny i niczego w życiu nie osiągnął. A wszystkie jego osiągnięcia są przypadkowe. I poda kilka argumentów, aby to udowodnić. Nie musisz ich słuchać - wtedy lista przyjdzie do Ciebie pocztą.

Co więcej, nawet gdy Panna się uspokoi, nadal będzie reagować na ciebie w ten sam sposób. Maksymalna pogarda i krytyka z dowolnego powodu. Proszenie o przebaczenie jest bezużyteczne - Panny mają doskonałą pamięć i zachowują urazę przez długi czas.

Skorpion

Jeśli podejdziesz do Skorpiona, kiedy nie należy, najpierw dostaniesz w twarz. Być może nawet stopą. I nie ma znaczenia, że ​​Skorpion w tym konflikcie jest delikatną młodą damą, a ty jesteś dwukrotnie wyższy i ważysz więcej. Skorpiona to nie obchodzi. Jesteś teraz wrogiem. A z wrogami Skorpionów rozmowa jest krótka. Co więcej, nawet jeśli sytuacja zostanie pomyślnie rozwiązana, do pewnego stopnia nadal pozostaniesz wrogiem Skorpiona.

A potem wiele będzie zależeć od twojego zachowania. Jeśli prosisz o przebaczenie i przepraszasz, nawet jeśli to ty jesteś winny, uważaj się za szczęściarza. Trochę upokorzenia, a Skorpion litościwie ci wybaczy. Ale jeśli nie poprosisz o przebaczenie... Cóż, będziesz miał świetną okazję, aby dowiedzieć się dokładnie, jak Skorpiony potrafią niszczyć życie innych ludzi.

Główne zdjęcie: google.com