Każdy chce znaleźć swoją „bratnią duszę” na tym świecie, z którą będzie mu wygodnie i przytulnie. Astrologowie twierdzą, że w związku każdy partner spełnia swoją rolę. Zwykle jeden z nich poprzez swojego partnera zostaje oczyszczony i pozbywa się wad, jego dusza jest wolna od niemoralnych pragnień i myśli. Tak więc pary zostały dobrane zgodnie ze znakami zodiaku, które według astrologa łączy los.

Pierwsze miejsce

Nie jest tajemnicą, że osoby które urodziły się pod znakiem Ryb, są nieco zbyt zrelaksowane i trudno jest im skoncentrować się w odpowiednim momencie. Ryby bardzo często czekają na okazje w życiu, ale gdy przychodzi moment na działanie nie są w stanie się ruszyć i możliwości przechodzą im koło nosa. Rybom brakuje asertywności i aktywności.

Aby Ryby nie były tak bezradne i obojętne, los popycha ich do życia z Panną. Jak wiecie, Panny wyróżniają się dążeniem do celu. Ponadto Panny nie pozwolą Rybom żyć w spokoju, aktywują je i zmuszają do zrobienia czegoś w celu realizacji planów i projektów. Panny nie mają skłonności do zachwytów i ochów, działają i nie oddają się marzeniom. Dlatego Ryby obok nich „nie zasną”, a coś zrobią. Ryby dodadzą emocji i subtelności w tej relacji, czego brakuje Pannom.

Drugie miejsce

Miłość, która pojawia się w sercach tych dwóch znaków ognia, przypomina bardziej walkę lub rywalizacje, w której każdy chce pokonać drugiego, a jednocześnie zachować swoje zasady i uczucia.

Strzelec i Baran próbują konkurować. Baran wygrywa tę walkę za każdym razem, ale Strzelec raz po raz testuje go pod kątem siły i twierdzi, że wygrywa. Niezależnie od płci, do której należą te znaki, nie mogą przyznać się do porażki w tej długiej walce o prymat. Spierają się o wszystko, łącznie z tym, kto kocha bardziej.

Ciągła wojna między tymi znakami powoduje postęp, ponieważ oddziałują na siebie nawzajem i stają się lepszymi w tym procesie nieustannych potyczek. Pomiędzy bitwami partnerzy są zaangażowani w przemyślenie tego, co się stało. A potem wszystko się powtarza.

Trzecie miejsce

Skorpion nie zawsze rozumie głębi swojej duszy i ukrytych w niej sił. Co więcej, dla innych zawsze jest tajemnicą. Ale to, w co jest obdarzony, nie jest przypadkowe.

Kiedy los stawia Skorpiona na drodze Wodnika, powstaje ważne zadanie, które oboje muszą rozwiązać. Wodnik ma coś, co pomoże mu odpowiedzieć na pomysły Skorpiona, ale poza tym Wodnik w tej parze jest liderem i przewodnikiem. Podkreśla i uwydatnia cechy Skorpiona. Skorpion, który wybrał Wodnika, porzuci swoje przyzwyczajenia i podąży ścieżką wytyczoną myślami wybranego.

Główne zdjęcie: google.com