Uważa się, że pierwsze wrażenia są mylące, ale nie zawsze tak jest. Zdarza się, że dwoje ludzi na pierwszy rzut oka może odczuwać do siebie nieodparty wstręt.

Lub po prostu odczuwają wzajemny dyskomfort w swoim towarzystwie. Możliwe, że osoba, której nie lubiłeś, jest twoim antagonistą zodiakalnym. Pozostawia to ślad w relacjach, czasami prowadząc do niemożności pracy w jednym zespole.

Lepiej jest wiedzieć z wyprzedzeniem, z kim nie powinieneś nawiązywać długotrwałych relacji. Później przynajmniej nie doprowadzi to do poważnych konfliktów i stresujących sytuacji.

Podzielone przepaścią

Byk i Baran są bliskimi sąsiadami w kręgu zodiakalnym, ale jak nikt inny są od siebie daleko. Pracowity, niespokojny Baran jest przez cały czas czymś zajęty, ponieważ życie jest dla niego

tak interesujące. Jego credo: najlepszy odpoczynek to zmiana zawodu. Ludzie, którzy są leniwi z jego punktu widzenia, po prostu denerwują go.

Byk stara się nie spieszyć. Leżąc na kanapie, może nie odpoczywa, ale myśli o własnych planach. Ale Baran nic o tym nie wie. Dlatego ten „leniuch” go irytuje.

Obaj są upartymi rogatymi stworzeniami, antagonistami. Nie mają tu zastosowania prawa fizyki, takie przeciwieństwa się nie przyciągają.

Realista i marzyciel

Do wszystkiego zawsze podchodź ze zdrowym rozsądkiem, przestrzegając praw logiki - to motto życiowe Koziorożców. Nie wierze w nic, co mistyczne.

Uważa, że ​​wszystkie zjawiska zachodzące na tym świecie można wyjaśnić z naukowego punktu widzenia. Dlatego nigdy nie będzie w stanie nawiązać przyjaznych stosunków z marzycielskim znakiem Ryb.

Więc nie powinieneś nawet marnować na to swojego cennego czasu. Duchowe Ryby nie są głupimi marzycielami, najczęściej ich marzenia się spełniają. To jeden z najszczęśliwszych znaków zodiaku. Ale Koziorożec tego nie rozumie.

Lepiej trzymaj się z daleka

Podwójne z natury Bliźnięta, urocze i dowcipne, niefrasobliwe, spragnione różnorodności, docierające na jakąś rozrywkową imprezę, są gotowe zostać tam całą noc.

W przeciwieństwie do Panny, która woli wcześniej wyjść z imprezy, aby mieć czas na dobry wypoczynek przed długim dniem pracy.

Bliźnięta są w ciągłym ruchu, odkrywając nowe informacje i nowe miejsca. Z tego powodu stabilność jest im obca, mogą zapomnieć o swojej obietnicy.

Organizacja nie jest ich mocną stroną. Ale dla Panny ta cecha jest decydująca w ocenie ludzi. Same są schludne, skrupulatne, przyziemne, więc lekkomyślne Bliźnięta robią na nich negatywne wrażenie.

Dwie gwiazdy się spalą

Lew i Wodnik nie mają szans się polubić. Ambitne i agresywne Lwy często mogą stać się aroganckie. Czują się centrum wszechświata.

To nie może przemawiać do Wodnika. Zwykle doceniają swoją samotność, co pomaga im mieć świetne pomysły. Są obojętni na opinie innych ludzi, posłuszeństwo nie jest dla nich.

Ponadto Wodniki często rozwiązują problemy miłosne, stają się poligamistami. Jest to nielubiane przez Lwa, który zawsze jest oddanym członkiem rodziny. Dla niego wartości domowe są ponad wszystko.

Wzajemne zdenerwowanie

Raki są wrażliwe. Często robią negatywne pierwsze wrażenie. Poznanie ich i docenienie szybkości reakcji i życzliwości zajmuje dużo czasu.

Strzelec często nie ma na to czasu i chęci. Jest zbyt impulsywny, aktywny. Dla niego Raki są zbyt wolne.

Dlatego denerwują one Strzelców. Ich fatalizm i niewiara w zdolność do zmiany świata często wyglądają jak lenistwo i inercja. Strzelec nie akceptuje takiego stosunku do życia.

Dążenie do harmonii i agresji są nie do pogodzenia

Istotą Wagi jest potrzeba wyrażania siebie i uroda. Dążą do pokoju i porządku. Charakteryzuje ich szlachetność myśli i dobroć duszy.

Spotkanie agresywnych i zdecydowanych Skorpionów może być dla Wagi tragedią. Skorpiony uwielbiają wygrywać za wszelką cenę. Pasja może przyćmić wszystkie rozsądne argumenty, jeśli Waga stanie im na drodze, zostanie zmieciona.

Główne zdjęcie: google.com