Musisz umieć cieszyć się małymi rzeczami. Pies Uni, który stał się gwiazdą portali społecznościowych, codziennie udowadnia tę prawdę. Uśmiecha się, kiedy wychodzi z właścicielem na spacer, siada w jego ramionach, leży na trawie lub afiszuje się w nowym stroju na ulicy.

Niesamowity pies rasy Shiba Inu zbiera tysiące wyświetleń na Instagramie i Tik-Tok, uderzając szerokim uśmiechem subskrybentów. Udowodniono, że posiadanie psa w życiu może pomóc człowiekowi radzić sobie ze stresem. A Uni to taki terapeuta, który potrafi wywołać uśmiech na twarzy każdego, kto go widzi.

Urodzony, by cieszyć każdego

Uni to bardzo dobry pies. Prowadzi intensywne życie, które obejmuje pływanie w basenie, podróżowanie po świecie i degustację najsmaczniejszych potraw. Jako wzorowy bloger na Instagramie często cieszy subskrybentów zdjęciami swojego lunchu, nowymi zwycięstwami i uwiecznianiem ich na tle różnych popularnych turystycznych destynacji.

Był jeszcze szczeniakiem, gdy właściciel zauważył jego uśmiech i postanowił stworzyć stronę na Instagramie dla zwierzaka. Ale nie mógł sobie wyobrazić, że jego pies tak szybko zyska popularność. Ponadto nawyk uśmiechania się z czasem nie zniknął. A dojrzały szczeniak nie przegapi chwili, by pokazać, że jest zadowolony ze swojego życia.

Prawdziwa pasja Uni

Ale największą pasją psa jest jedzenie. Na widok grillowanego mięsa, koktajli mlecznych i różnorodnych deserów, jego oczy zaczynają błyszczeć, a na twarzy pojawia się szczery uśmiech. Aby wywołać tak autentyczną reakcję, wystarczy tylko pokazać Uni jedzenie.

Właściciel czasami podaje zwierzakowi niezdrowe jedzenie, którego sobie życzy. Oczywiście rzadko to robi, aby nie skrzywdzić zwierzaka. Niemniej jednak w zdrowym ciele jest silny duch. Jego ulubionym jedzeniem są smażone paluszki ziemniaczane.

Jak każdy grzeczny chłopiec, Uni uwielbia spacery, bawi się różnymi zabawkami. Na jego koncie jest już ponad sto tysięcy subskrybentów, a uśmiechnięty pies w ciągu roku zgromadził tak liczną publiczność.

Gwiezdna przyszłość szczeniaka jest wciąż przed nami. I nawet gwiazdy Hollywood mogą zazdrościć jego uśmiechu!

Główne zdjęcie: lemurov.net