W amerykańskim stanie Arizona wystawiony na sprzedaż został niezwykły dom. Wygląda jak przeciętny dwupiętrowiec, niezbyt duży, podobny jest do wszystkich innych domów i nie wyróżnia się w żaden sposób. Ale wchodząc do środka wydaje się, że znajdujesz się w zupełnie innym świecie.

Wnętrze rezydencji przypomina mieszkanie kota. Wszystkie ściany i sufit pokryte są zdjęciami zwierząt futerkowych o różnej wielkości, wieku i ras. Koty, kocięta i kotki patrzą zewsząd, dosłownie nie dając przejść.

foto: lemurov.net

Oczywiście na podłodze rozłożonych jest wiele dywaników, także z wizerunkami przedstawicieli kociej rodziny. Patrząc przez okna możesz na chwilę oderwać się od całej tej kociej rzeczywistości.

foto: lemurov.net

Meble i akcesoria są również przeznaczone wyłącznie dla kotów. Na terenie posiadłości znajduje się około trzech tuzinów drapaków, a także różnorodne leżaki, misy i wiele innych urządzeń zapewniających komfort zwierzętom. W domu jest też cała ściana z kolekcją kubków z wizerunkami kotów.

foto: lemurov.net

Powierzchnia nietypowej zabudowy jest dość duża - 230 mkw. Obecny właściciel sprzedaje posiadłość i prosi o okrągłą kwotę - 240 tysięcy dolarów amerykańskich. Jest pewien, że dom na pewno kupi ktoś, kto kocha koty. Być może kupujący wraz z mieszkaniem otrzyma całe jego wnętrze, a także meble i elementy dekoracyjne.

foto: lemurov.net

Do tej pory dom nie został sprzedany i nie wiadomo, czy będzie wielu chętnych, którzy by chcieli osiedlić się w domu w którym rządzą koty. Nawet prawdziwy wielbiciel kotów nie będzie czuł się komfortowo w stałym i zbyt natarczywym otoczeniu przedstawicieli kociej rodziny. Z pewnością gdyby koty zawładnęły światem, to domostwa wyglądałyby dokładnie tak.

Główne zdjęcie: lemurov.net