Melissa McCarthy to bardzo jaskrawa i charyzmatyczna aktorka. Pomimo tego, że jej waga wcale nie pasuje do standardów Hollywood, odniosła niemały sukces. Była nawet nominowana do Oscara, a także znalazła się na liście Forbesa jako jedna z najlepiej opłacanych aktorek. Nawiasem mówiąc, nadwaga była jej wizytówką. Pomimo faktu, że wielu krytykowało jej postać, Melissa nigdy tym się nie przejmowała. Waga aktorki osiągnęła 110 kilogramów.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Ale z biegiem czasu u kobiety zaczęły pojawiać się problemy zdrowotne, które groziły chorobami układu sercowo-naczyniowego i cukrzycą. Ona zwróciła się do specjalisty o pomoc i schudła pod ścisłym nadzorem dietetyka. Nie spożywała już produktów mącznych, fast foodów, tłustych potraw, słodkich napojów gazowanych. Teraz je głównie pokarmy białkowe, warzywa i owoce.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Jako aktywność fizyczną Melissa wybrała kickboxing. Dzięki temu wszystkiemu McCarthy osiągnęła dobre wyniki - minus 40 kilogramów! Ale aktorka nie zamierza schudnąć więcej, aby dopasować się do swojego emploi. Jednak stała się ładniejsza, zdrowsza i znacznie wydajniejsza. Teraz, przy wzroście 157 centymetrów, aktorka waży około 70 kilogramów.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Główne zdjęcie: laykni.com