Można nie okazywać uczuć, emocji, intencji. Albo można je nie doświadczać.

„Zawsze sprawdzaj znajomych, a zwłaszcza zwracaj uwagę, jacy są w złości”. Takie powiedzenie mędrca można zastosować w praktyce.

Lepiej jest wiedzieć, jakich emocji mogą doświadczać inni, niż nagle stać się obiektem pożądania, możliwym obiektem opętania lub niemądrego pragnienia.

Jeśli nie ma sposobu na szczerość, nie powinieneś też okazywać swoich uczuć. Najlepiej poznać swojego sojusznika najlepiej jak potrafisz.

U niektórych znaków zodiaku przejawy pasji są ukryte. Ale to nie znaczy, że ci ludzie są obojętni. Może po prostu cierpliwi.

Byk prowadzi normalny, wyważony tryb życia. Dom, praca, zainteresowania. W codziennym zgiełku swoich uczuć nie demonstruje.

Ale jeśli rodzi się w nim pasja miłości i pożądania, taki statek z pełnymi żaglami będzie trudny do zatrzymania.

Zdobywając cel uczuć, znak ziemi może zerwać i podarować połacie kwiatów, zburzyć przegrody, które uniemożliwiają przejście do serca ukochanej, osuszyć morza, jeśli ona cierpi na chorobę morską.

Jeśli Byk jest zły, nieumyślnie lub celowo doprowadzony do gniewu niezgodą lub głupotą, znak ziemi pochłonie wszystko dookoła w huraganie emocji.

Bycie obok wściekłego mężczyzny jest przerażające. Wściekła kobieta zacznie bić naczynia nie o podłogę, ale o głowę przeciwnika.

Rak może być bardzo namiętny z ukochaną osobą. Tylko tym, którym ufa, otworzy swoje intencje, uczucia, zawoła do źródła przyjemności.

Poznawać będzie nie spiesznie, dbać delikatnie, a prawdziwe uczucia okaże tylko przy bliskiej znajomości.

Kobieta Rak tylko sam na sam ze swoim ukochanym otworzy się czule, namiętnie i gorąco. Tylko jedyny może okiełznać huragan jej pasji. A dla nieznajomych będzie dobrze wychowaną damą.

Waga to osoba z pasją. Ale musi ukrywać impulsy duszy i pragnienia serca, aby nie przestraszyć wybranego lub wybraną.

Wiedzą, jak powstrzymać swoje uczucia. Chcą podobać się innym ludziom, otwarcie się komunikować. Starają się być zrozumianymi i docenionymi w planach i pomysłach.

Wagi potrafią ukrywać swoje wady. Mogą również zachowywać tajemnice innych ludzi. Pasję własną i cudzą mogą uznawać za wadę i ukrywać jej przejawy.

Strzelec łatwo komunikuje się z ludźmi. Optymistyczny, łatwo dający się ponieść pomysłom.

Ale musi ukrywać swoją prawdziwą pasję. Może boi się osądu. Może jego preferencje są sprzeczne z ogólnie przyjętymi normami moralnymi. A może nie chce wydawać się niezrozumiany.

Znak ognia może mieć obsesję na punkcie pomysłu. Wtedy sekrety zostaną ujawnione tylko w grupie podobnie myślących ludzi.

Dziecko może stać się przedmiotem nadmiernej miłości. Rozpieszczać, dawać prezenty, nie karać za wykroczenia, nie być surowym – to wszystko jest w charakterze przedstawicieli tego znaku.

Jeśli ukochana osoba stanie się przedmiotem pasji, będzie to również tajemnica przed wszystkimi dookoła, nawet przed rodziną.

Główne zdjęcie: google.com