Sophia Loren to włoska aktorka i piosenkarka.

Ona jest idealna. Jest posiadaczem ogromnej liczby nagród, wyróżnień i zdobywcą czerwonych dywanu całego świata. Bez udziału Loren nie odbywał się żaden festiwal filmowy.

Jest pierwszą kobietą nominowaną i uhonorowaną Oscarem za główną rolę kobiecą w filmie zagranicznym. Jej filmografii nie można policzyć na palcach. Doprowadzała wszystkich mężczyzn do szaleństwa. Swoim zachowaniem, manierą, mową, stylem ubioru, fryzurami, kapeluszami, nawet kiedy paliła, to było wspaniałe.

Nawet w wieku 85 lat Sophia Loren jest standardem kobiet. Przez długi czas proponowano jej występowanie w Hollywood, każda aktorka mogła o tym tylko pomarzyć. Miała oszałamiającą figurę, więc w wielu filmach aktorkę można było zobaczyć topless.

Aby stać się popularną, Sophia Loren musiała dużo się napracować. Kiedy poznała swojego ukochanego Carlo Pontiego, pomógł dziewczynie zostać prawdziwą królową.

Zajmowali się nią styliści, nauczyciele etykiety uczyli, jak prawidłowo zachowywać się w społeczeństwie. Mistrzowie mowy scenicznej nauczyli ją poprawnie mówić. Została nawet przeszkolona we wszystkich zawiłościach makijażu, aby zawsze wyglądała oszałamiająco.

Ponti nalegała, aby studiowała literaturę klasyczną, dramat i była jak najlepiej wykształcona.

Nawet książka o Sophii Loren nie wystarczy, aby napisać, jaką jest niesamowitą kobietą. Wideo pod tym artykułem pomoże ci ją lepiej poznać, tylko poprzez taniec. Zobaczysz, że jest niesamowita. Miłego oglądania i dobrego nastroju!

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: google.com