Zwierzaki są bohaterami większości najzabawniejszych i najsłodszych filmików w Internecie, które podbijają serca ludzi na całym świecie.

Umiejętności rodzicielskie tego retrievera są niesamowite, każda mama będzie zazdrościć tej umiejętności uspokajania dzieci!

Materiał filmowy pokazuje, jak retriever wchodzi do pokoju ze swoimi szczeniakami. Siedem maleństw, które mają zaledwie 8 tygodni, nie potrafią powstrzymać emocji i otaczają matkę ze wszystkich stron. Wydawałoby się, że wszystko jest takie urocze, ale pies tak nie myśli - w jednej chwili zatrzymuje się, warczy i szczeka na swoje dzieci. Te natychmiast milkną, rozchodzą się w różne strony i leżą cicho. Szczególnie odważny szczeniak dostaje drugie ostrzeżenie-szczekanie i także uspokaja się.

Source: youtube.com

Internauci byli naprawdę zaskoczeni zdolnością psa do natychmiastowego uspokojenia szczeniąt, a w komentarzach zauważyli, że jest to najbardziej niezwykły filmik o psach, jaki widzieli. Zaskakujące! Wiele osób będzie zazdrościć tego rodzaju wychowania.

Główne zdjęcie: google.com