45-letnia hollywoodzka gwiazda nigdy nie przestaje zachwycać fanów swoimi nowymi rolami. Na przykład w przyszłym roku zobaczymy Jolie w zupełnie nieoczekiwanej roli. Aktorka pracuje obecnie nad nowym projektem filmowym o superbohaterach zatytułowanym „Eternals”. Jednak już wkrótce w kinie pojawi się kolejna jej produkcja - film „Piotruś Pan i Alicja w Krainie Czarów” w którym aktorka gra główną rolę.

foto: laykni.com

Pierwsze zdjęcia z tego filmu już zdobywają sieć. Najbardziej dyskutuje się o nowym wizerunku gwiazdy, ponieważ Angelina stała się blondynką.

foto: laykni.com

W nowym filmie Angelina Jolie pojawi się w strojach vintage i blond włosach. W rzeczywistości jest to tylko peruka i wszyscy o tym wiedzą od 2018 roku, kiedy zaczęły się zdjęcia do tego projektu.

foto: laykni.com

Wiadomo, że dramat fantasy jest prequelem brytyjskich baśni „Alicja w Krainie Czarów” Lewisa Carrolla i „Piotruś Pan” Jamesa Matthew Barry'ego. Angelina dostała rolę matki Alice i Petera, którzy zgodnie z fabułą są bratem i siostrą.

foto: laykni.com

Ta historia opowiada o życiu bohaterów, jeszcze zanim Alice trafiła do Krainy Czarów, a Piotruś do Nibylandii. Ta ekscytująca przygoda zaczęła się w ich życiu po rodzinnej tragedii, a teraz każdy członek rodziny próbuje uciec od smutnej rzeczywistości. Rodzice znaleźli pocieszenie w złych nawykach, a dzieci - w świecie fantazji.

foto: laykni.com

Fani są już zachwyceni pierwszymi ujęciami i z niecierpliwością czekają na premierę filmu. Wiadomo, że przedpremierowy pokaz odbył się na początku 2020 roku na Sundance Film Festival.

foto: laykni.com

A premiera filmu powinna odbyć się 26 listopada. Trzeba jeszcze trochę poczekać!

Główne zdjęcie: laykni.com