Gwiazda Hollywood, Julia Roberts, nigdy nie nadużywała makijażu. Oczywiście robiła makijaż, ale zawsze wyróżniała się powściągliwością. Aktorka pojawiała się również na imprezach towarzyskich w drogich kreacjach i modnymi fryzurami.

Ciekawe, czy Julia wygląda tak świetnie poza ekranem i kamerami telewizyjnymi? Fani i paparazzi próbowali się tego dowiedzieć, fotografując aktorkę podczas spaceru lub zakupów.

foto: binokl.cc

W Internecie pojawiły się zdjęcia, na których Roberts spaceruje po parku. Nie ma zrobionej fryzury ani śladu makijażu. Jednocześnie aktorka wygląda naturalnie, świeżo i młodo, mimo tego że ma już 52 lata. Jej wyglądu można po prostu pozazdrościć.

foto: binokl.cc

Fani byli zgodni co do tego, że aspirujące aktorki powinny iść za przykładem Julii. Nie każda młoda celebrytka może wyglądać tak jak ona w tym wieku. Niektórych hollywoodzkich gwiazd po prostu nie da się rozpoznać bez makijażu, tak bardzo zmieniają się zewnętrznie i nie na lepsze. Z drugiej strony aktorka wygląda młodziej bez makijażu, niż jest w rzeczywistości.

foto: binokl.cc

Oprócz świeżej i zdrowej skóry aktorka ma idealne kształty, choć jest matką trójki dzieci. Sekret dobrej sylwetki jest prosty. Roberts prowadzi zdrowy tryb życia i stara się dobrze odżywiać. Kolejnym warunkiem jest ciągły trening na siłowni z trenerem personalnym.

foto: binokl.cc

Niektórzy sceptycy powiedzą, że stać ją na to, bo ma pieniądze. Jednak inne znane aktorki z Hollywood również mają finanse, tylko że im się nie spieszy, żeby się zmienić.

foto: binokl.cc

foto: binokl.cc

Główne zdjęcie: binokl.cc